Pallas - špekové obložení

Pallas - Krbová kamna na vaření a pečení. Kamna s pláštěm z masivního špekového kamene (mastku). Unikátní vlastnosti a vzhled.

Na objednání
Značka: Austroflamm
139 021 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 294 kg
Typ: Akumulační, Na vaření
Výkon: 9 kW
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Austroflamm Palla spekove oblozen orez
Doprava zdarma Možná realizace

Máte chuť na romantický oheň, šálek čaje a třeba něco k jídlu? Krbová kamna PALLAS to umožňují! Není to jen okouzlující zdroj tepla, díky 3 plotýnkám lze připravit i ta nejchutnější jídla - bez elektřiny! Design kamen v klasickém venkovském stylu z něj činí dokonalého společníka do obývací kuchyně nebo do vašeho víkendového domu.

 

Tato 265 kg těžká kamna můžeme směle zařadit také do kategorie Akumulačních kamen. Kamna jsou na bocích osazena dvěma masivními bloky ze špekového kamene (celkem 100 kg mastku), který po natopení dvěma až třemi dávkami paliva dokáž zachytit teplo a vrací ho po vyhasnutí zpět do interiéru ve formě mírného sálavého tepla. Brání tak přetápění interiéru a pomáhá překlenout dobu, kdy do kamen nemůžete přikládat (např. přes noc). Kamna Pallas s obkladem ze špekového kamene jsou tak vynikajícím topidlem do chalup, chat či víkendových domů, kde jsou další zdroje tepla omezené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: