Ella - ocelové obložení

Peletová krbová kamna Ella s nadčasovým kruhovým designem. Tato verze má ocelový plášť v šedě antracitovém lakování a ovládá se jednoduchým inovativním kruhovým ovladačem

Na objednání
Značka: Austroflamm
181 862 Kč / ks
Kategorie: Peletová kamna
Hmotnost: 226 kg
Typ: Peletová
Výkon: 8 kW
Průměr hrdla: Ø 80 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Ella mřížka titulka
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

 

Peletová kamna Austroflamm Ella

Příjemné teplo a k tomu krásně vypadající kamna s ohněm. Opravdový oheň získáte jednoduchým stisknutím tlačítka. To jsou peletová kamna od Austroflammu. Peletová kamna si samy nasypou topné palivo a automaticky se zapálí.

Když se dosáhne požadované teploty (pokojový termostat je standardně nainstalován), kamna se uspí nebo také zcela vypnou. Bude-li zapotřebí, samy od sebe se zase aktivují a začnou produkovat teplo.

Vysokou účinností (více jak 90%) vytvoříte z pelet hodně tepla v místnosti a dosáhnete tak nízkých nákladů na vytápění. Při malém výkonu podávají peletová kamna Ella dlouhotrvající oheň, a to více jak 50 hodin.

 

Design & technika peletových kamen Austroflamm Ella

Naše kamna na pelety jsou nejen krásná na pohled, ale také na vás zapůsobí jejich technika – pohodlná, snadno ovladatelná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Peletová kamna Austroflamm nabízejí dokonalou alternativu k běžným kamnům na dřevo. Všechna kamna na pelety Austroflamm jsou standardně vybavena systémem pro vyvážený odtah spalin do komína. Čisté spalování s nízkou tvorbou popela zajišťuje, že potřeba fyzického čistění je omezena na minimum.

 

Skutečný oheň

Stisknutím otočného tlačítka kamna Ella jednoduše zapnete a za chvíli již vydávají příjemné teplo a díky inovativní technologii Austroflamm vidíte jedinečné a klidné plameny. Díky důmyslné technologii spalování peletová kamna Ella nevyžadují konvekční ventilátor, a proto jsou během provozu obzvláště tichá. Kamna na pelety Ella nejen že splňují požadavky evropských předpisů, ale také zůstávají hluboko pod normami, které je třeba splnit. Dřevěné pelety mají minimální vliv na životní prostředí i při jejich výrobě a spotřeba energie je omezena na minimum. Útulné teplo si můžete užít s čistým svědomím.

Jednoduchost obsluhy

Všechny modely Ella lze dovybavit Wi-Fi modulem a kamna ovládat přes aplikaci mobilním telefonem. Přijít domů do příjemně vyhřátého interiéru s živým ohněm je nyní velmi snadné. Stačí před cestou domů kamna přes mobil zapálit stiskem tlačítka start v aplikaci.

Všechna peletová kamna Ella mají i volitelný ECO režim pro úsporu paliva, kdy při dosažení nastavené teploty se kamna sama vypnou. Po poklesu teploty v místnosti o definovanou hodnotu se zase kamna sama zapálí.

 

Výhody peletových kamen Ella

Peletová kamna Ella vytvářejí kombinaci, kterou skutečně nenaleznete v každém obývacím pokoji. Navíc tento model nabízí zcela nový koncept obsluhy - k nastavení úrovně výkonu, teploty a ECO režimu vám nyní stačí jednoduchý otočný ovladač.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: