Clou Compact Cook

Malá a výjimečná. Kompaktní krbová kamna na vaření z neobyčejné modelové řady CLOU. Skutečný vrchol pro ty, co hledají úplně něco jiného: kulaté litinové dveře, oválné tělo a elegantní rukojeť z ořechu vytvářejí kombinaci, kterou skutečně nenaleznete v každém obývacím pokoji. Navíc s horní celoplošnou varnou deskou.

Na objednání
Značka: Austroflamm
105 124 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Typ: Horkovzdušná, Na vaření
Materiál: Ocelová
Clou compact Cook titulka
Doprava zdarma Možná realizace

Výjimečnost krbových kamen Austroflamm

Krbová kamna na vaření Austroflamm Clou Compact Cook poznáte na první pohled - jsou naprosto výjimečná.

Výrobce klade důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, detailní zpracování a na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností.

Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie.

Patenty

Kromě inovativních řešení v segmentu akumulačních krbových kamen Austroflamm neustále vyvíjí a zdokonaluje i obyčejná horkovzdušná kamna.

K těmto vynálezům firmy Austroflamm nepochybně řadíme také speciální vnitřní keramickou vyzdívku jejich ohnišť Keramott.

Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou vodivostí a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: