Perry - keramické obložení

Přímo, stylově a elegantně se prezentují naše peletová krbová kamna Perry. Sofistikovaný keramický obklad v zářivě bílé nebo tmavé antracitové glazuře.

Na objednání
Značka: Austroflamm
192 061 Kč / ks
Kategorie: Peletová kamna
Hmotnost: 209 kg
Typ: Peletová
Výkon: 2,4 - 8,6 kW
Průměr hrdla: Ø 80 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
austroflamm perry image mont (kopie)
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Peletová kamna Austroflamm Perry

Příjemné teplo a k tomu krásně vypadající kamna s ohněm. Opravdový oheň získáte jednoduchým stisknutím tlačítka. To jsou peletová kamna od Austroflammu. Peletová kamna si samy nasypou topné palivo a automaticky se zapálí.

Když se dosáhne požadované teploty (pokojový termostat je standardně nainstalován), kamna se uspí nebo také zcela vypnou. Bude-li zapotřebí, samy od sebe se zase aktivují a začnou produkovat teplo.

Vysokou účinností (více jak 90%) vytvoříte z pelet hodně tepla v místnosti a dosáhnete tak nízkých nákladů na vytápění. Při malém výkonu podávají peletová kamna Perry dlouhotrvající oheň, a to více jak 50 hodin.

 

Design & technika peletových kamen Austroflamm Perry

Naše kamna na pelety jsou nejen krásná na pohled, ale také na vás zapůsobí jejich technika – pohodlná, snadno ovladatelná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Peletová kamna Austroflamm nabízejí dokonalou alternativu k běžným kamnům na dřevo. Všechna kamna na pelety Austroflamm jsou standardně vybavena systémem pro vyvážený odtah spalin do komína. Čisté spalování s nízkou tvorbou popela zajišťuje, že potřeba fyzického čistění je omezena na minimum.

 

Skutečný oheň

Stisknutím tlačítka kamna Perry jednoduše zapnete a za chvíli již vydávají příjemné teplo a díky inovativní technologii Austroflamm vidíte jedinečné a klidné plameny.  Díky důmyslné technologii spalování peletová kamna Perry nevyžadují konvekční ventilátor, a proto jsou během provozu obzvláště tichá. Kamna na pelety Perry nejen že splňují požadavky evropských předpisů, ale také zůstávají hluboko pod normami, které je třeba splnit. Dřevěné pelety mají minimální vliv na životní prostředí i při jejich výrobě a spotřeba energie je omezena na minimum. Útulné teplo si můžete užít s čistým svědomím.

 

Jednouchost obsluhy

Model Perry má v základu vestavěný Wi-Fi modul a kamna ovládat přes aplikaci mobilním telefonem. Přijít domů do příjemně vyhřátého interiéru s živým ohněm je nyní velmi snadné. Stačí před cestou domů kamna přes mobil zapálit stiskem tlačítka START v aplikaci.

Peletová kamna Perry mají i volitelný ECO režim pro úsporu paliva, kdy při dosažení nastavené teploty se kamna sama vypnou. Po poklesu teploty v místnosti o definovanou hodnotu se zase kamna sama zapálí.

 

Výhody peletových kamen Perry

Stisknutím tlačítka poskytuje Perry útulné teplo a naplní místnost mihotajícím ohněm. Díky vestavěnému Wi-Fi modulu se váš smartphone stane dálkovým ovladačem vašeho Perry. Ať už chcete na cestách nahřát svůj domov útulným teplem nebo nastavit kompletní denní nebo týdenní programy, Perry a aplikace na pelety to umožňují. Inteligentní topidlo pro každý den

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: