Peppa - černá

PEPPA - elegantní štíhlá krbová kamna v kompaktním provedení. Plášť z matné černé litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Zmenšená verze populárních kamen COLONA se dvěma prstenci nad velkými dvířky a horním připojením kouřovodu.

Na objednání
Značka: Leda
111 913 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 250 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 4 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
Freisteller PEPPA schwarz
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Nová litinová krbová kamna PEPPA vznikla díky poptávce po menší verzi úspěšného modelu litinových krbových kamen COLONA. Jsou vhodná všude tam, kde by větší COLONA byla moc robustní - PEPPA má průměr kamen menší než 40cm! Přidanou hodnotou je i nízký topný výkon, což utváří vhodnost kamen PEPPA do menších pokojů či do nízkoenergetických domů. Na přání také vzniklo kromě černé litiny více barevných variant smaltovaného povrchu litinového pláště.

Komfort obsluhy usnadňuje i volitelný unikátní LED pomocník pro správné nízkoemisní vytápění. Díky barvě podsvícení kamen rychle víte, jestli kamna přetápíte, moc škrtíte nebo jestli vaše nastavení přívodu vzduchu je optimální. Šetříte si dřevo, teplo neletí komínem ven a přesto se vám nešpiní sklo kamen nadměrným zaškrcením přívodu vzduchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: