Ruby - keramické obložení

Ruby - umírněná elegance ve své nejúžasnější podobě. Sofistikované designové detaily, od elegantního keramického obkladu až po masívní dřevěnou rukojeť.

Na objednání
Značka: Austroflamm
198 856 Kč / ks
Kategorie: Peletová kamna
Hmotnost: 226 kg
Typ: Peletová
Výkon: 2,4 - 8,6 kW
Průměr hrdla: Ø 80 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Ruby 1 frei RGB
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Peletová kamna Austroflamm Ruby

Příjemné teplo a k tomu krásně vypadající kamna s ohněm. Opravdový oheň získáte jednoduchým stisknutím tlačítka. To jsou peletová kamna od Austroflammu. Peletová kamna si samy nasypou topné palivo a automaticky se zapálí.

Když se dosáhne požadované teploty (pokojový termostat je standardně nainstalován), kamna se uspí nebo také zcela vypnou. Bude-li zapotřebí, samy od sebe se zase aktivují a začnou produkovat teplo.

Vysokou účinností (více jak 90%) vytvoříte z pelet hodně tepla v místnosti a dosáhnete tak nízkých nákladů na vytápění. Při malém výkonu podávají peletová kamna Ruby dlouhotrvající oheň, a to více jak 50 hodin.

 

Design & technika peletových kamen Austroflamm Ruby

Naše kamna na pelety jsou nejen krásná na pohled, ale také na vás zapůsobí jejich technika – pohodlná, snadno ovladatelná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Peletová kamna Austroflamm nabízejí dokonalou alternativu k běžným kamnům na dřevo. Všechna kamna na pelety Austroflamm jsou standardně vybavena systémem pro vyvážený odtah spalin do komína. Čisté spalování s nízkou tvorbou popela zajišťuje, že potřeba fyzického čistění je omezena na minimum.

 

Skutečný oheň

Stisknutím tlačítka kamna Ruby jednoduše zapnete a za chvíli již vydávají příjemné teplo a díky inovativní technologii Austroflamm vidíte jedinečné a klidné plameny. Díky důmyslné technologii spalování peletová kamna Ruby nevyžadují konvekční ventilátor, a proto jsou během provozu obzvláště tichá. Kamna na pelety Ruby nejen že splňují požadavky evropských předpisů, ale také zůstávají hluboko pod normami, které je třeba splnit. Dřevěné pelety mají minimální vliv na životní prostředí i při jejich výrobě a spotřeba energie je omezena na minimum. Útulné teplo si můžete užít s čistým svědomím.

 

Jednoduchost obsluhy

Model Ruby má v základu vestavěný Wi-Fi modul a kamna ovládat přes aplikaci mobilním telefonem. Přijít domů do příjemně vyhřátého interiéru s živým ohněm je nyní velmi snadné. Stačí před cestou domů kamna přes mobil zapálit stiskem tlačítka START v aplikaci.

Peletová kamna Ruby mají i volitelný ECO režim pro úsporu paliva, kdy při dosažení nastavené teploty se kamna sama vypnou. Po poklesu teploty v místnosti o definovanou hodnotu se zase kamna sama zapálí.

 

Výhody peletových kamen Ruby

Impozantní zaoblené litinové dveře vytvářejí velkolepé prostředí pro tančící plameny. Keramický obklad v zářivě bílé nebo tmavé antracitové glazuře dodává automatickým peletovým kamnům zvláštní nádech. Vestavěný Wi-Fi modul a dotykový displej s dálkovým ovladačem velmi usnadňují obsluhu, která snad již nemůže být jednodušší. Podle individuálních okolností jsou jako příslušenství k dispozici různé možnosti připojení kouřovodu (vzadu nebo shora) a modul rozvodu teplého vzduchu do další místnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: