Kamna na dřevo a pelety

Rádi byste využívali komfort obsluhy peletových kamen, ale nechcete se vzdát kouzla topení štípaným dřevem? Máme pro vás řešení

Kombinovaná kamna na dřevo a pelety Austroflamm

Jako jeden z prvních na trhu Austroflamm vyvinul a uvedl na trh kamna, kde v jedné komoře můžete spalovat pelety i kusové dřevo.

 #ShowMore# 

Všechna kombinovaná kamna Austroflamm (modelová řada DUO) jsou především špičkovými peletovými kamny v nejvyšší výbavě vybavené wifi modulem, samosklopným roštem, řídící jednotkou a dotykovým displejem. Můžete je ovládat jak přes tento displej, tak přes aplikaci ve vašem mobilním telefonu. Kdykoliv však můžete otevřít dvířka a přiložit štípané dřevo a kamna používat jako klasická a těšit se z plného klidného plamene.

 

Nevyhovují vám kombinovaná krbová kamna? Zkuste hledat například v kategorii klasických krbových kamen nebo v peletových kamnech. Dále také můžete hledat například v kategorii zahradních grilů.

Mo Duo Cook titulka
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
222 969 Kč / ks

Mo Duo Cook - to tu ještě nebylo! Kombinovaná kamna na pelety i dřevo a ještě k tomu s varnou plotnou. Pohodlí, užitek a zábava. Mo Duo Cook jsou snem každého milovníka...

8837
Scotty Duo Freisteller Keramik bright white
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
245 070 Kč / ks

Kombinovaná peletová kamna Scotty Duo - umírněná elegance ve své nejúžasnější podobě. Designové detaily, od elegantního keramického obkladu až po masívní rukojeť.

1211
Clou Duo drevo
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
Clou Duo
Na objednání
194 862 Kč / ks

Kombinovaná peletová kamna Clou Duo. Rodina Clou se rozrostla o zbrusu nová kombinovaná kamna Clou Duo. Clou není jen nezaměnitelným designem Austroflamm.

810001
Mo Duo frei
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
Mo Duo
Na objednání
212 994 Kč / ks

Mo Duo - kombinovaná peletová kamna. Pohodlí a zábava. Mo Duo jsou snem každého milovníka ohně. Spojení peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva.

805001
4 položek celkem