Kamna na dřevo a pelety

Rádi byste využívali komfort obsluhy peletových kamen, ale nechcete se vzdát kouzla topení štípaným dřevem? Máme pro vás řešení.

 

Kombinovaná kamna na dřevo a pelety Austroflamm

Jako jeden z prvních na trhu Austroflamm vyvinul a uvedl na trh kamna, kde v jedné komoře můžete spalovat pelety i kusové dřevo.

 #ShowMore# 

Všechna kombinovaná kamna Austroflamm (modelová řada DUO) jsou především špičkovými peletovými kamny v nejvyšší výbavě vybavené wifi modulem, samosklopným roštem, řídící jednotkou a dotykovým displejem. Můžete je ovládat jak přes tento displej, tak přes aplikaci ve vašem mobilním telefonu. Kdykoliv však můžete otevřít dvířka a přiložit štípané dřevo a kamna používat jako klasická a těšit se z plného klidného plamene.

 

Nevyhovují vám kombinovaná krbová kamna? Zkuste hledat například v kategorii klasických krbových kamen nebo v peletových kamnech. Dále také můžete hledat například v kategorii zahradních grilů.

Clou Duo drevo
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace Na prodejně
Clou Duo
Na objednání
199 800 Kč / ks

Kombinovaná peletová kamna Clou Duo. Rodina Clou se rozrostla o zbrusu nová kombinovaná kamna Clou Duo. Clou není jen nezaměnitelným designem Austroflamm.

810001
Mo Duo frei
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
Mo Duo
Na objednání
213 768 Kč / ks

Mo Duo - kombinovaná peletová kamna. Pohodlí a zábava. Mo Duo jsou snem každého milovníka ohně. Spojení peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva.

805001
Mo Duo Cook titulka
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
228 592 Kč / ks

Mo Duo Cook - to tu ještě nebylo! Kombinovaná kamna na pelety i dřevo a ještě k tomu s varnou plotnou. Pohodlí, užitek a zábava. Mo Duo Cook jsou snem každého milovníka...

8837
Scotty Duo Freisteller Keramik bright white
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
248 057 Kč / ks

Kombinovaná peletová kamna Scotty Duo - umírněná elegance ve své nejúžasnější podobě. Designové detaily, od elegantního keramického obkladu až po masívní rukojeť.

1211
4 položek celkem