Mo Duo Cook - keramické obložení

Mo Duo Cook - to tu ještě nebylo! Kombinovaná kamna na pelety i dřevo a ještě k tomu s varnou plotnou. Pohodlí, užitek a zábava. Mo Duo Cook jsou snem každého milovníka ohně. Spojení peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva s možností vařit.

Na objednání
Značka: Austroflamm
228 592 Kč / ks
Mo Duo Cook titulka
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

MO DUO COOK - spojení tří světů. Automatické topení peletami, přikládání dřevěných polen a k tomu vaření. Opravdový unikát, kterým opět Austroflamm předehnal veškerou konkurenci. Navíc čelní panel v keramickém provedení s volbou glazury (antracit/bílá). Jako volitelné příslušenství si můžete objednat ochrannou keramickou desku za plotnu ve stejné glazuře, jako čelní panel a také nerezovou ochrannou zábranu kolem plotny (viz související produkty). Navíc i tato verze kamen Mo Duo umožňuje připojení dodatečné turbíny a lze tak horkovzdušně vytápět i sousední místnost či chodbu nebo podkroví.

Kamna na dřevo a pelety

Chcete topit štípaným dřevem a přitom vás fascinuje technika a výhody peletových kamen? Austroflamm má pro vás řešení. V jejich modelech Duo lze spalovat jak kusové dřevo, tak pelety. Kombinují pohodlí a technologické inovace kamen na pelety s přirozeností praskajícího krbu. Nízkoemisní spalování, obnovitelná surovina a ekonomické vytápění v jednom balení. To jsou kombinovaná kamna na dřevo a pelety od Austroflammu.

Snadná obsluha

Všechny modely kombinovaných kamen Duo jsou standardně vybaveny Wi-Fi modulem a lze je ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Chcete, aby vás při příchodu domů uvítal praskající oheň a příjemné sálavé teplo? Ráno naskládejte dřevo do kamen a při odjezdu z práce dejte mobilem kamnům pokyn 'start'. Kamna se pomocí hybridního peletového startu sama zapálí.

Inovativní technika

  • Kombinovaná krbová kamna na pelety a štípané dřevo
  • Samozapálení a automatický provoz v obou topných režimech
  • Snadné ovládání přes dálkový ovladač nebo aplikaci mobilního telefonu

Výhody kombinovaných krbových kamen Mo Duo

Komfort automatického ohně pelet s pokojovým termostatem nebo časovým programováním a nesrovnatelný zážitek z praskajících polen. Kombinují to nejlepší z obou světů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: