Krbová kamna Romotop

Hledáte krbová kamna pro občasné přitápění? Zde jste našli nejlepší česká kamna, která se svým designem mohou rovnat i zahraničním značkám. Připravili jsme pro vás nabídku kamen Romotop a Hein a vybrali do ní to nejlepší z jejich produkce. Vyberte si z modelů jak horkovzdušných, tak i modelů s volitelnou přídavnou akumulací.

 #ShowMore#

Vyrobeno v Česku

Kamna Romotop patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co se u nás v kamnařině vyrábí. Od svého založení v roce 1992 se Romotop neustále inovuje a stále drží krok i s evropským průměrem. Jejich kamna jsou designově velmi zdařilá a obzvláště jeho nové modely jako Laredo či Luanco sklízí u našich zákazníků úspěch. Spalovací komora je dostatečně robustní, součástí je mohutné litinové dno a vyložení šamotovými tvarovkami. Na dně najdete decentní rošt a menší popelník.

Keramika, kámen nebo ocel

Téměř každá kamna Romotop se nabízí ve třech variantách provedení pláště. Základní verze počítá na bocích a vršku s velkoplošnou keramikou. Vybírat můžete z několika desítek odstínů glazury. Nejvíce oblíbenou variantou je obklad z přírodního kamene mastkového typu. Romotop používá desky ze serpentinitu, známého také jako Hadec. Je to materiál, který má velmi příznivé akumulační vlastnosti a také krásně vypadá. Pokud chcete levnou variantu, nabízíme také provedení pláště z lakované oceli.

Akumulace

Kamna Romotop nejsou tak robustní, jako ostatní naše značky, ale některé jejich modely lze také dovybavit nástavbovou podkovou z akumulačního materiálu Mammoth (28-40kg) a prodloužit tak setrvačnost předávání tepla na 2-4 hodiny po vyhasnutí.

Speciální kategorií kamen Romotop jsou kamna Hein. Jde o ohniště z kamen Romotop osazené konstrukcí, na kterou se navěsí keramické kachle od firmy Hein. Dostanete tak celokachlová kamna, které také můžete vybavit akumulačním nástavcem. Hmotnost kamen Hein se pak už dostává přes 200kg a akumulace tepla se prodlužuje.

Připojení na komín

Vyberte si kamna Romotop u nás. Na rozdíl od ostatních prodejců vám nabídneme špičkový servis. Navštívíme vás, poradíme s výběrem, zaměříme si místo instalace, zkontrolujeme komín a posoudíme, zda je vhodný. Kamna přivezeme, zajistíme případnou nehořlavou podložku a připojíme na komín. S vámi pak kamna vyzkoušíme a necháme vás potom si v klidu užít příjemné sálavé teplo a pohodu klidného mihotavého plamene. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

luanco n 03 akum plech krbova akumulacni kamna romotop f1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
53 180 Kč / ks

Luanco N Akum 03 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LUANCO_N_03_A
luanco n 02 a kamen akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
56 645 Kč / ks

Luanco N Akum 02 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02_A
luanco n 01 a keramika akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
57 170 Kč / ks

Luanco N Akum 01 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LUANCO_N_01_A
laredo 03 a plech akumulacni krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
45 095 Kč / ks

Laredo Akum 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LAREDO_03_A
laredo 02 a kamen krbova akumulacni kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
49 715 Kč / ks

Laredo Akum 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_02_A
laredo 01 a keramika krbova akumulacni kamna big 3 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
51 605 Kč / ks

Laredo Akum 01 - akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od...

LAREDO_01_A
navia 03 plech krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 03 - ocel
Na objednání
42 290 Kč / ks

Navia 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

NAVIA_03
navia 02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 02 - kámen
Na objednání
48 065 Kč / ks

Navia 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

NAVIA_02
navia 01 keramika krbova kamna romotop f2 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 01 - keramika
Na objednání
53 735 Kč / ks

Navia 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

NAVIA_01
laredo f03 plech krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo F 03 - ocel
Na objednání
37 670 Kč / ks

Laredo F 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LAREDO_F_03
laredo f02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo F 02 - kámen
Skladem (2 ks)
43 445 Kč / ks

Laredo F 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_F_02
laredo f01 keramika krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
44 705 Kč / ks

Laredo F 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LAREDO_F_01
Nahoru
Další produkty
25 položek celkem