Krbová kamna Romotop s volitelnou akumulací

Máte dobře zateplený dům a hledáte kamna na občasné přitopení? Nechcete do kamen dávat více peněz, protože vaše používání bude spíše sporadické, ale nechcete zase úplně levná kamna, která by přetápěli vás interiér? Pak si vyberte krbová kamna s volitelnou akumulací Romotop. Vybrali jsme pro vás z jejich nabídky kamna s velmi dobrou technikou spalování a slušným kvalitativním zpracováním a hlavně s možností alespoň menší akumulace tepla, aby okamžitý výkon kamen nebyl tak vysoký a vy jste nepřetápěli váš interiér.

 #ShowMore#

Made in Česko

Romotop je naší nejznámější značkou krbových kamen a má dobrý zvuk i v zahraničí. Drží krok se světovými trendy v oblasti designu i samotného spalování a účinnosti. Výrobu má optimalizovanou na nižší cenovou hladinu, tak jeho krbová kamna jsou dostupnější i pro širší klientelu. Pro občasné přitápění či jako záložní zdroj si určitě kamna Romotop můžete vybrat s klidným svědomím. Materiály ve spalovací komoře jsou dostatečně robustní a zklamat by vás neměly.

Keramika, kámen nebo ocel

Pro své modely Luanco Akum či Laredo Akum si můžete zvolit několik variant provedení pláště. U modelu Luanco jen horní desku, u modelu Laredo je možné mít boční stěny kamen můžete jak z keramiky či plechu, tak i z přírodního kamene. Romotop si vybral velmi krásný kámen, serpentinit, u nás známý také jako Hadec. Je to materiál s výbornými tepelně akumulačními vlastnostmi, a navíc krásně vypadá.

U modelové řady Hein (Gremio, Fantasy) je provedení pláště výhradně z keramických kachlí českého výrobce Hein. Na výběr je několik typu reliéfu kachlí a stovka glazur. Kamna si nakonfigurujete podle svého.

Akumulace

Kamna Romotop v této kategorii mají nad ohništěm více místa a můžete je tak dovybavit nástavbovou podkovou z akumulačního materiálu Mammoth (28-40kg). Instalací této akumulační podkovy kolem kouřovodu získáte tak prodlouženou setrvačnost kamen na nějaké 2-4 hodiny po vyhasnutí a během samotného hoření tak kamna poskytují menší okamžitý výkon než model bez akumulace. Jsou tak vhodnější pro dobře izolované domy než běžná kamna Romotop.

U modelové řady Hein navíc k pomalejšímu předávání tepla pomáhá plášť z kachlí, čímž se zvyšuje hmotnost kamen a prodlužuje setrvačnost. Kamna ovšem nejsou celokachlová. Kachle jsou navěšeny na ocelové konstrukci kolem ohniště Romotop a kombinují tak horkovzdušný princip předávání tepla se sáláním. Instalací dodatečné akumulace snížíte okamžitý horkovzdušný výkon a pomůžete tak nepřetápět interiér v dobře izolovaném domě.

Koupě s instalací

Proč si vybrat kamna Romotop u nás? Na rozdíl od ostatních prodejců vám nabídneme špičkový servis. Navštívíme vás, ověříme si s vámi správnost výběru, změříme si místo usazení kamen, prohlédneme si komín a posoudíme způsobilost. Kamna dopravíme k vám a připojíme na komín. Spolu pak v kamnech zatopíme, vysvětlíme vám základní údržbu a obsluhu a vy už si pak jen užijete krásu ohně v klidu vašeho domova. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

luanco n 03 akum plech krbova akumulacni kamna romotop f1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
53 180 Kč / ks

Luanco N Akum 03 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LUANCO_N_03_A
luanco n 02 a kamen akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
56 645 Kč / ks

Luanco N Akum 02 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02_A
luanco n 01 a keramika akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
57 170 Kč / ks

Luanco N Akum 01 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LUANCO_N_01_A
laredo 03 a plech akumulacni krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
45 095 Kč / ks

Laredo Akum 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LAREDO_03_A
laredo 02 a kamen krbova akumulacni kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
49 715 Kč / ks

Laredo Akum 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_02_A
laredo 01 a keramika krbova akumulacni kamna big 3 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
51 605 Kč / ks

Laredo Akum 01 - akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od...

LAREDO_01_A
fantasy 1 ph 02 90901 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Fantasy 1
Na objednání
76 595 Kč / ks

Fantasy 1 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí.

FAN_1
gremio 3 ph 02 90002 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 3
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 3 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle se vzorem.

GRE_3
gremio 2 ph 02 67300 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 2
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 2 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle s kapličkou.

GRE_2
gremio 1 ph 01 22202 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 1
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 1 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle s rámečkem.

GRE_1
10 položek celkem