Horkovzdušná krbová kamna Romotop

Sháníte krbová kamna pro občasné přitápění v dostupnější cenové hladině? Vyberte si z nabídky nejznámějšího českého výrobce – vyberte si Romotop. Připravili jsme pro vás výběr inovovaných kamen se slušným zpracováním a v designu, který potěší každé oko. Pokud máte komín a nechcete kamna na každodenní topení, vyberte si naše kamna Romotop. Pomůžeme vám s instalací a připojením na komín. Vaší jedinou starostí tak bude sehnat palivo, ať máte potom s čím topit.

 #ShowMore#

Česká výroba

Z našich výrobců je Romotop rozhodně ten nejznámější za našimi hranicemi. Své jméno si získal nejen zdařilým designem svých krbových kamen, ale i důrazem na nízkou cenu. Sice se provedením kamen, sílou materiálu nebo těsností regulace nemůže rovnat ostatním výrobcům v naší nabídce, nabízí však suverénně nejnižší cenu a je tak řešením pro ty z vás, kteří chtějí kamna jen jako záložní zdroj či na občasné přitopení a nechtějí za ně utrácet více peněz. Přitom i Romotop má svou kvalitu a patří mezi spolehlivé značky.

Keramika, kámen nebo ocel

Všechna horkovzdušná kamna Romotop v naší nabídce nabízíme ve třech provedeních pláště. Základní verze 01 (např. Laredo 01) se dodává s horní deskou a případně s bočnicemi z keramiky jako velkoplošné kachle. Můžete vybírat z desítek glazur. Nejoblíbenější variantou obkladu pláště je verze 02 z přírodního kamene mastkového typu (např.Luanco 02), který vyniká svým neobyčejným vzhledem a také má příznivé akumulační vlastnosti. Nejlevnějším provedením pláště je z oceli 03 (např.Aledo 03), která je lakována černou matnou barvou.

Servis na míru

Ke kamnům Romotop dodáváme stejný servis jako u ostatních dražších značek. To nás odděluje od konkurenčních obchodů. Přijedeme k vám na návštěvu, ujistíme se o správnosti vašeho výběru, případně spolu vybereme vhodnější model pro vaší dispozici a způsob používání. Zaměříme si místo instalace a zkontrolujeme komín. Kamna pak přivezeme se vším příslušenstvím, které bude zapotřebí a připojíme na komín. Společně kamna vyzkoušíme a vysvětlíme vám základní údržbu a obsluhu. Vy si jen zajistěte správné palivo a pak si v klidu užijte mihotání spoutaného živlu. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

navia 03 plech krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 03 - ocel
Na objednání
42 290 Kč / ks

Navia 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

NAVIA_03
navia 02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 02 - kámen
Na objednání
48 065 Kč / ks

Navia 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

NAVIA_02
navia 01 keramika krbova kamna romotop f2 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 01 - keramika
Na objednání
53 735 Kč / ks

Navia 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

NAVIA_01
laredo f03 plech krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo F 03 - ocel
Na objednání
37 670 Kč / ks

Laredo F 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LAREDO_F_03
laredo f02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo F 02 - kámen
Skladem (2 ks)
43 445 Kč / ks

Laredo F 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_F_02
laredo f01 keramika krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
44 705 Kč / ks

Laredo F 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LAREDO_F_01
laredo 03 plech krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo 03 - ocel
Na objednání
42 290 Kč / ks

Laredo 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LAREDO_03
laredo 02 kamen krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo 02 - kámen
Na objednání
46 910 Kč / ks

Laredo 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_02
laredo 01 keramika krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo 01 - keramika
Na objednání
48 170 Kč / ks

Laredo 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LAREDO_01
luanco n 03 plech krbova kamna romotop f1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Luanco N 03 - ocel
Na objednání
51 530 Kč / ks

Luanco N 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LUANCO_N_03
luanco n 02 kamen krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Luanco N 02 - kámen
Na objednání
54 995 Kč / ks

Luanco N 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02
luanco n 01 keramika krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
55 835 Kč / ks

Luanco N 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.  

LUANCO_N_01
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem