Laredo F 01 - keramika

Laredo F 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

Na objednání
Značka: Romotop
44 705 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 132 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 4 kW
Materiál: Keramická
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
laredo f01 keramika krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace

Pokud hledáte perfektního společníka pro dlouhé zimní večery, jsou krbová kamna Laredo F jasnou volbou. Lze volit mezi třemi variantami pláště - keramikou, přírodním kamenem nebo lakovanou ocelí.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: