Keramická krbová kamna

Chcete kamna s masivním pláštěm? Vyberte si naše krbová kamna s pláštěm z velkoplošné keramiky. Získáte originální vzhled kamen, můžete volit z celé škály barevných odstínů a v neposlední řadě se taková kamna snadněji udržují. Vyberte si u nás kamna a my už se postaráme o zbytek. Kamna přivezeme, připojíme na komín a spolu si zapálíme první oheň. Dávku dřeva na zátopnou zkoušku si přivezeme sami, ale až vás atmosféra a příjemné sálavé teplo chytí za srdce, ať máte nachystaný dostatek dřeva… to bude vaše jediná starost. Na to ostatní spojené s instalací jsme tu my.

 #ShowMore#

Velkoplošná keramika

Keramika v českých zemích má dlouholetou tradici a tak není divu, že tento materiál se nabízí i na pláště krbových kamen. Kromě klasických čtvercových kachlů (zvláštní kategorie Kachlová krbová kamna) najdete v této nabídce kamna s osazením velkoformátových keramických panelů na plášti. Kamna s keramickým pláštěm působí elegantně a čistě a také se velmi dobře udržují.

Zvláštnosti keramiky

Nespornou výhodou keramiky je široká škála barevných odstínů glazur. Výrobci vám tak umožňují vybrat si kamna opravdu podle vašeho citu tak, aby zapadla do vašeho interiéru a ladila s ostatními bytovými doplňky. Nevýhodou jsou delší dodací doby, jelikož keramika se vyrábí až po vašem objednání a výrobní proces je poměrně zdlouhavý.

Určitou výhodou proti ocelovým kamnům je větší tloušťka a váha modelů s keramickým pláštěm, lépe tak pracují s teplem a snižují okamžitý výkon při nominálním provozu. Keramika je také příjemná na dotek a pokud není moc rozpálená, můžete si přisednutím ke kamnům o ní nahřát záda.

Keramika bez starostí

Keramika se zpravidla dopravuje zvlášť v samostatném balení odděleně od kamen (kvůli možnému poškození při transportu) a montuje se na kamna až na místě. Využijte našich služeb a nechte si kamna přivézt a zapojit na komín přímo od nás. Místo instalace si dopředu zkontrolujeme a zaměříme, ujistíme se o parametrech komína a kamna vám pak rovnou připojíme na komín a vy si jen škrtnete sirkou a spolu zapálíme první oheň. Při tom vám vysvětlíme údržbu a základní obsluhu, dostanete rady ohledně správného paliva a pak už bude jen na vás si obstarat jeho dostatek. Vyberte si kamna u nás a nebudete litovat. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

Keramická krbová kamna nabízíme také podle výkonu:

Keramická krbová kamna 4 kW

Keramická krbová kamna 5 kW

Keramická krbová kamna 6 kW

Keramická krbová kamna 8 kW

laredo f01 keramika krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
44 705 Kč / ks

Laredo F 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LAREDO_F_01
laredo 01 keramika krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo 01 - keramika
Na objednání
48 170 Kč / ks

Laredo 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LAREDO_01
laredo 01 a keramika krbova akumulacni kamna big 3 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
51 605 Kč / ks

Laredo Akum 01 - akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od...

LAREDO_01_A
navia 01 keramika krbova kamna romotop f2 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 01 - keramika
Na objednání
53 735 Kč / ks

Navia 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

NAVIA_01
Aledo 01
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Aledo 01 - keramika
Na objednání
54 890 Kč / ks

Aledo 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

ALEDO_01
luanco n 01 keramika krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
55 835 Kč / ks

Luanco N 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.  

LUANCO_N_01
luanco n 01 a keramika akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
57 170 Kč / ks

Luanco N Akum 01 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LUANCO_N_01_A
Austroflamm Cody keramicke oblozeni titulka
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně
119 030 Kč / ks

CODY - opravdové srdce domova. Krbová kamna CODY s volitelnou akumulací tepla. Tento model je osazen litinovou horní deskou a keramickými bočními panely (glazura tmavá...

662
58BF6B47 E0F9 4BC7 8569 920234164E5C
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně
164 139 Kč / ks

FYNN XTRA - jemné křivky, oblé tvary, neuvěřitelná elegance. Akumulační krbová kamna s technologií XTRA pro zachycení tepla až na 12 hodin. Tento model je osazen nad a pod...

683
9 položek celkem