Luanco N 01 - keramika

Luanco N 01 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

 
Na objednání
Značka: Romotop
41 640,94 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 146 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 2,9 - 7,4 kW
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
luanco n 01 keramika krbova kamna romotop big
Doprava zdarma

Elegantní, štíhlý tvar krbových kamen Luanco N perfektně doladí každý interiér. Otáčivé topeniště vás neomezí jen na jedno místo, ze kterého můžete pozorovat krásu živého ohně. Lze volit mezi třemi variantami horní desky - keramikou, přírodním kamenem nebo lakovanou ocelí.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: