Laredo 03 AKUM - ocel

Laredo Akum 03 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

Na objednání
Značka: Romotop
45 095 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 133 kg
Typ: S volitelnou akumulací
Výkon: 4 kW
Materiál: Ocelová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
laredo 03 a plech akumulacni krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace

Akumulační krbová kamna Laredo Akum jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně zhodnotí teplo uvolněné během topení. Lze volit mezi třemi variantami pláště - keramikou, přírodním kamenem nebo lakovanou ocelí.

Jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Do kamen lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 h. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: