Krbová kamna s volitelnou akumulací

Vyberte si nová trendová krbová kamna, která je možno osadit dodatečnou akumulační hmotou. Nabízíme vám širší portfolio modelů a značek, které jsou vhodné i do dobře zateplených domů. Tato kamna můžete provozovat jako běžná kamna nebo je můžete vybavit dodatečnou akumulační hmotou a využít jejich schopnost se nabít teplem pro pozdější zpětné sálání. Vyberte si kamna přesně podle vaší potřeby. Máme pro vás kamna opravdu zajímavého designu, která osvěží každý interiér.

 #ShowMore#

Horkovzdušné nebo sálavé

Krbová kamna z této kategorie můžete vybrat v základu jako horkovzdušná pro instalace v domech s větší tepelnou ztrátou nebo pokud kamna chcete pouze jako záložní zdroj pro případ nouze. Kamna mají všechny přednosti horkovzdušných kamen včetně rychlého náběhu tepla po zatopení či těsné spalovací komory pro případ dlouhodobého pomalého hoření.

Zároveň ale disponují ve svém plášti místem pro dodatečnou montáž akumulační hmoty a z kamen tak rychle dostanete akumulační topidlo, které nabijete několika dávkami paliva a využíváte pak tepelné setrvačnosti po dobu 2-4 hodin (Romotop) či 6-8 hodin (Austroflamm, Leda) bez nutnosti dalšího přikládání.

Akumulace je základ pro dnešní stavby

Pro zákazníky topiče tu máme zvláštní kategorii akumulačních krbových kamen, ale pokud neplánujete topit tak často a máte či stavíte dům s malými tepelnými ztrátami, stále se rozšiřující nabídka krbových kamen s volitelnou akumulací vaši pozornost určitě přitáhne. Můžete si nechat nainstalovat kamna bez akumulace a vyzkoušet si, jak se vám se živým ohněm bude bydlet a jak moc si ho oblíbíte. Pokud se stanete také topičem a uvidíte, že při častém topení máte v interiéru už dost tepla, jednoduše vám kamna osadíme dodatečnou akumulační hmotou a vyrobené teplo tak rozprostřete do delší doby a okamžitý výkon se tím sníží na 30% původní hodnoty.

Těsnost ohniště

Pro dlouhodobé zpětné sálání naakumulovaného tepla je důležitá nejen váha akumulační hmoty, ale také těsnost samotné spalovací komory, aby se akumulátory neochlazovaly úniky přes komín. U kamen Romotop a Hein se dodatečná akumulace nabízí u jejich vlajkových modelů ve formě podkov kolem kouřovodu v horní části (do 40kg). Se zpětným sáláním můžeme počítat na dobu 2-4 hodiny. U značek Leda a Austroflamm je množství dodatečné akumulační hmoty vyšší (60-120kg) a tak i doba zpětného mírného sálavého tepla po vyhasnutí je 6-8 hodin. Okamžitý výkon kamen je pak výrazně nižší než nominální a takto vybavená kamna se dají dobře použít i v dobře zaizolovaných domech.

Instalace bez starostí

Ať už si vyberete krbová kamna s dodatečnou akumulací nebo bez ní, jejich váha je zpravidla vyšší a doporučujeme vám využít našich služeb s dodáním na místo a odbornou instalaci se zátopnou zkouškou. Disponujeme vhodnou transportní technikou, kamna vám sestavíme na místě a připojíme na komín. Vysvětlíme vám základní obsluhu a údržbu a spolu zapálíme první oheň a vyzkoušíme správnou funkčnost. S našimi krbovými kamny budete spokojeni. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

Stila 2.0
Doprava zdarma Možná realizace
Stila 2.0
Na objednání
143 927 Kč / ks

STILA 2.0 - štíhlá, vysoká a elegantní krbová kamna s volitelnou akumulací. Půlkruhový rádius ohýbaných dvířek umožňuje mimořádný pohled na oheň ze všech koutů interiéru.

067201
Sina titulka
Doprava zdarma Možná realizace
Sina
Na objednání
102 714 Kč / ks

SINA - zaoblené hrany a neobyčejně čisté spalování. Elegantní model s volitelnou akumulací tepla HMS.

8831
Colona lite L cervena
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
170 454 Kč / ks

COLONA LITE L - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě červené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02247
Colona lite M cervena
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
152 245 Kč / ks

COLONA LITE M - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě červené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02272
Colona lite S cervena
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
145 430 Kč / ks

COLONA LITE S - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě červené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02271
Ivy1 Freisteller
Doprava zdarma Možná realizace
Ivy
Skladem (1 ks)
106 678 Kč / ks

IVY - zarámovaný oheň. Krbová kamna prosklená ze tří stran, která si můžete individualizovat díky celé řadě doplňků včetně volitelné akumulace tepla HMS.

078101
COLONA lite6 dunkelgruen rund B10cm
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
170 454 Kč / ks

Colona Lite L - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě zelené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02220
COLONA lite3 dunkelgruen rund B10cm
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
152 245 Kč / ks

Colona Lite M - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě zelené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02218
COLONA lite2 dunkelgruen rund B10cm
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace
145 430 Kč / ks

Colona Lite S - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě zelené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen...

1003-02216
luanco n 03 akum plech krbova akumulacni kamna romotop f1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
53 180 Kč / ks

Luanco N Akum 03 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z tmavě lakované oceli.

LUANCO_N_03_A
luanco n 02 a kamen akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
56 645 Kč / ks

Luanco N Akum 02 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02_A
luanco n 01 a keramika akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
57 170 Kč / ks

Luanco N Akum 01 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z velkoplošných kachlí. Na výběr je z 20 odstínů od bílé až po černou.

LUANCO_N_01_A
Nahoru
Další produkty
37 položek celkem