Colona Lite - velikost M / černá

Colona Lite M - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z matné černé litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen Colona se třemi prstenci nad velkými dvířky.

Na objednání
Značka: Leda
119 644 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 279 kg
Typ: S volitelnou akumulací
Výkon: 6 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
Freisteller COLONA lite3 schwarz rund
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Colona Lite - elegantní, štíhlá krbová kamna vyrobená výhradně z litiny - nejlepšího materiálu v konstrukci kamen. Jsou k dispozici ve třech různých výškách: Nízká se dvěma, třemi nebo vysoká se šesti prstenci nad extra velkými obloukovými dveřmi spalovací komory. Tato krbová kamna se nabízejí ve třech barevných provedení pláště - tmavě zelený nebo bílý smalt nebo matně černá litina - toto vše dodá vašemu interiéru jemnou eleganci. Tepelný výkon 6 kW může být ještě lépe využit díky volitelným litinovým akumulačním vložkám - prodloužení sálání tepla až o 6 hodin.

Colona Lite - mladší a levnější sourozenec velmi populárních kamen Leda Colona zaujme opravdu každého. Oslovuje svou štíhlou elegancí a pohledem na vysoké plameny téměř ze všech stran. Pokud hledáte válcová sloupová kamna a nevyužijete těžké akumulace modelu Colona, jsou tato kamna tou pravou volbou pro vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: