Scotty Duo - keramické obložení

Kombinovaná peletová kamna Scotty Duo - umírněná elegance ve své nejúžasnější podobě. Designové detaily, od elegantního keramického obkladu až po masívní rukojeť.

Na objednání
Značka: Austroflamm
248 057 Kč / ks
Kategorie: Kamna na dřevo a pelety
Hmotnost: 327 kg
Typ: Kombinovaná
Výkon: 2,4 - 9,4 kW
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Scotty Duo Freisteller Keramik bright white
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Kamna na dřevo a pelety

Chcete topit štípaným dřevem a přitom vás fascinuje technika a výhody peletových kamen? Austroflamm má pro vás řešení. V jejich modelech Duo lze spalovat jak kusové dřevo, tak pelety. Kombinují pohodlí a technologické inovace kamen na pelety s přirozeností praskajícího krbu. Nízkoemisní spalování, obnovitelná surovina a ekonomické vytápění v jednom balení. To jsou kombinovaná kamna na dřevo a pelety od Austroflammu.

Snadná obsluha

Všechny modely kombinovaných kamen Duo jsou standardně vybaveny Wi-Fi modulem a lze je ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Chcete, aby vás při příchodu domů uvítal praskající oheň a příjemné sálavé teplo? Ráno naskládejte dřevo do kamen a při odjezdu z práce dejte mobilem kamnům pokyn 'start'. Kamna se pomocí hybridního peletového startu sama zapálí.

Inovativní technika

  • Kombinovaná krbová kamna na pelety a štípané dřevo
  • Samozapálení a automatický provoz v obou topných režimech
  • Snadné ovládání přes dálkový ovladač nebo aplikaci mobilního telefonu

Výhody kombinovaných kamen Scotty Duo

Impozantní zaoblené litinové dveře vytvářejí velkolepé prostředí pro tančící plameny. Keramický obklad v zářivě bílé nebo tmavé antracitové glazuře dodává automatickým kombinovaným kamnům zvláštní nádech. Navíc spojením peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva kombinují Scotty Duo to nejlepší z obou světů: komfort automatického ohně pelet s pokojovým termostatem nebo časovým programováním a nesrovnatelný zážitek z praskajících polen. Vestavěný Wi-Fi modul a dotykový displej s dálkovým ovladačem velmi usnadňují obsluhu, která snad již nemůže být jednodušší. Podle individuálních okolností jsou jako příslušenství k dispozici různé možnosti připojení kouřovodu (vzadu nebo shora) a modul rozvodu teplého vzduchu do další místnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: