VISPA - válcová litinová krbová kamna se zúženým pasem. Celolitinový plášť z masivní matné černé litiny, obloukové prosklení, horní připojení na kouřovod.

Na objednání
Značka: Leda
109 824 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 225 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 6 kW
Materiál: Ocelová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
Freisteller VISPA
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Litinová kamna VISPA disponují díky svým proporcím, zúžením a jasně daným tvarem jedinečností, která upoutá oko každého pozorovatele. Tento efekt je podtržen velkým obloukovým sklem, které umožňuje nerušený pohled do plamenů z více úhlů. Celolitinový plášť dodává jemným křivkám kamen punc bytelnosti a robustnosti.

Litina, jako nejstarší materiál na výrobu kamen, nebyla dosud ničím překonána a je stále výjimečná pro svou stálost, tepelné vlastnosti a díky technologii lze odlévat jakékoliv tvary, kterých u jiných materiálů není snadné dosáhnout. Proto i tato robustní těžká kamna můžou být za solidní cenu.

Kamna VISPA dokáží spalovat s vysokou účinností (přes 80%) jak dřevo a dřevěné brikety, ale díky roštu a popelníku i brikety z hnědého uhlí. Pro instalaci v moderních domech je k dispozici jako volitelné příslušenství adaptér pro připojení kamen na externí přívod vzduchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: