Kombinovaná peletová kamna Clou Duo. Rodina Clou se rozrostla o zbrusu nová kombinovaná kamna Clou Duo. Clou není jen nezaměnitelným designem Austroflamm.

Skladem (1 ks)
Značka: Austroflamm
199 800 Kč / ks
Kategorie: Kamna na dřevo a pelety
Hmotnost: 212 kg
Typ: Kombinovaná
Výkon: 2,4 - 7 kW
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Clou Duo drevo
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

KAMNA NA DŘEVO A PELETY

Chcete topit štípaným dřevem a přitom vás fascinuje technika a výhody peletových kamen? Austroflamm má pro vás řešení. V jejich modelech DUO lze spalovat jak kusové dřevo, tak pelety. Kombinují pohodlí a technologické inovace kamen na pelety s přirozeností praskajícího krbu. Nízkoemisní spalování, obnovitelná surovina a ekonomické vytápění v jednom balení. To jsou kombinovaná kamna na dřevo a pelety od Austroflammu.

SNADNÁ OBSLUHA

Všechny modely kombinovaných kamen Duo jsou standardně vybaveny Wi-Fi modulem a lze je ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Chcete, aby vás při příchodu domů uvítal praskající oheň a příjemné sálavé teplo? Ráno naskládejte dřevo do kamen a při odjezdu z práce dejte mobilem kamnům pokyn 'start'. Kamna se pomocí hybridního peletového startu sama zapálí.

INOVATIVNÍ TECHNIKA

  • Kombinovaná krbová kamna na pelety a štípané dřevo
  • Samozapálení a automatický provoz v obou topných režimech
  • Snadné ovládání přes dálkový ovladač nebo aplikaci mobilního telefonu

 

Výhody kombinovaných krbových kamen Clou Duo

Clou Duo jsou snem každého milovníka ohně. Spojením peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva kombinují Clou Duo to nejlepší z obou světů: komfort automatického ohně pelet s pokojovým termostatem nebo časovým programováním a nesrovnatelný zážitek z praskajících polen. To celé je zabaleno ve výjimečném designu řady Clou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: