Colona - tmavě zelená

COLONA - těžká akumulační kamna ve štíhlém elegantním těle. Velmi snadná obsluha pro dlouhodobý provoz. Plášť z tmavě zelené smaltované litiny a oblouková dvířka - vrchol elegance. Novinka pro rok 2022.

Na objednání
Značka: Leda
152 140,56 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 480 kg
Typ: Akumulační
Výkon: 1,7 kW
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
COLONA lite zelená L
Doprava zdarma

Navenek vypadají COLONA jako ušlechtilá štíhlá kamna. Ale uvnitř se skrývá kompaktní těžké šamotové jádro, které promění COLONU v plnohodnotný akumulátor tepla - s celkem 480 kg šamotové a litinové akumulační hmoty! Ovšem vrcholem je velmi snadná obsluha: jednorázové spálení relativně malého množství dřeva vede k dlouhotrvajícímu mírnému sálavému teplu po mnoho hodin. Ideální pro moderní dobře izolované domy, protože zpožděné sálavé teplo zabraňuje přehřátí interiéru. Tato akumulační krbová kamna se nabízejí nově i v tomto neskutečně elegantním plášti z tmavě zelené smaltované litiny.

Příklad č.1: Nenáročná obsluha. Naložíte do kamen 4,2kg suchého dřeva. Zapálíte odshora. Zhruba po 80 minutách (po zhasnutí plamenů) uzavřete přívod vzduchu. Kamna budou nasbírané teplo vracet do interiéru dalších 10-12 hodin výkonem cca 1,5kW. Další přikládání tento den již není nutné,

Příklad č.2: Chcete si kromě tepla užít delší pohled do ohně? Zapálíte první dávku dřeva cca 3 kg, po dohoření přiložíte ještě dvakrát cca 2,5kg. Oheň si užijete 4 hodiny a dalších 12 hodin vám kamna budou vracet naakumulované teplo výkonem cca 1,9kW.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: