Colona - bílá

Colona - těžká akumulační kamna ve štíhlém elegantním těle. Velmi snadná obsluha pro dlouhodobý provoz. Plášť z bílé smaltované litiny a oblouková dvířka - vrchol elegance.

Na objednání
Značka: Leda
187 645 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 480 kg
Typ: Akumulační
Výkon: 2 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní + zadní
Colona
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Navenek vypadá Colona jako ušlechtilá štíhlá kamna. Ale uvnitř se skrývá kompaktní těžké šamotové jádro, které promění Colonu v plnohodnotný akumulátor tepla - s celkem 480 kg šamotové a litinové akumulační hmoty! Ovšem vrcholem je velmi snadná obsluha: jednorázové spálení relativně malého množství dřeva vede k dlouhotrvajícímu mírnému sálavému teplu po mnoho hodin. Ideální pro moderní dobře izolované domy, protože zpožděné sálavé teplo zabraňuje přehřátí interiéru. Tato akumulační krbová kamna se nabízejí ve třech barevných provedení pláště - tmavě zelený nebo bílý smalt nebo matně černá litina - vše je neskutečně elegantní.

Nenáročná obsluha. Naložíte do kamen 4,2kg suchého dřeva. Zapálíte odshora. Zhruba po 80 minutách (po zhasnutí plamenů) uzavřete přívod vzduchu. Kamna budou nasbírané teplo vracet do interiéru dalších 10-12 hodin výkonem cca 1,5kW. Další přikládání tento den již není nutné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: