Skye 5 - nízký sokl

SKYE 5 - revoluční litinová krbová kamna s vermikulitovou vyzdívkou a otočným roštem pro spalování dřeva a hnědého uhlí. Model SKYE s nižším výkonem a nízkým soklem.

 
Na objednání
Značka: Charnwood
61 293 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 135 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 5 kW
Materiál: Ocelová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Skye5 nizky sokl
Doprava zdarma Možná realizace

SKYE jsou revoluční anglická kamna na spalování dřeva a hnědého uhlí. Vhodnou volbou materiálů konstrukce SKYE zhodnocují a využívají roky výzkumů a vývoje spalování s nízkými emisemi. Pod čistými a moderními liniemi kamen SKYE najdete nový a inovativní systém spalování s otočným roštem s vynikající účinností nad 85%, který překonává nové standardy normy Ekodesign 2022. A velké širokoúhlé ploché sklo s masivním litinovým rámem dává vyniknout tomu hlavnímu - čistému pomalému ohni a jeho živé kráse.

Krbová kamna SKYE jsou dostupná ve dvou velikostech, se dvěma typy podstavců a v osmi barevných provedeních. Základní černá matná bývá rychle k odběru, za příplatek 4.235,-Kč lze objednat tyto barvy:

Slonová kost, bronz, zelená, modrá, béžová, šedá, hnědá

Hrdlo pro připojení spalin lze namontovat jak shora, tak zezadu. Lze také doobjednat adaptér pro připojení na vzduch z exteriéru či ochrannou zadní tepelnou clonu pro instalaci do dřevostaveb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: