Polly Light - keramické obložení

Polly Light – sympatická, praktická, zaoblená peletová kamna. Obloukové sklo umožňuje nahlédnout do fascinující hry plamenů z opravdu širokého úhlu.

Na objednání
Značka: Austroflamm
174 437 Kč / ks
Kategorie: Peletová kamna
Hmotnost: 158 kg
Typ: Peletová
Výkon: 2,6 - 8,9 kW
Průměr hrdla: Ø 80 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Polly 8
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Peletová kamna Austroflamm Polly Light

Příjemné teplo a k tomu krásně vypadající kamna s ohněm. Opravdový oheň získáte jednoduchým stisknutím tlačítka. To jsou peletová kamna od Austroflammu. Peletová kamna si samy nasypou topné palivo a automaticky se zapálí.

Když se dosáhne požadované teploty (pokojový termostat je standardně nainstalován), kamna se uspí nebo také zcela vypnou. Bude-li zapotřebí, samy od sebe se zase aktivují a začnou produkovat teplo. 

Vysokou účinností (více jak 90%) vytvoříte z pelet hodně tepla v místnosti a dosáhnete tak nízkých nákladů na vytápění. Při malém výkonu podávají peletová kamna Polly Light dlouhotrvající oheň, a to více jak 50 hodin.

 

Design & technika peletových kamen Austroflamm Polly Light

Naše kamna na pelety jsou nejen krásná na pohled, ale také na vás zapůsobí jejich technika – pohodlná, snadno ovladatelná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Peletová kamna Austroflamm nabízejí dokonalou alternativu k běžným kamnům na dřevo. Všechna kamna na pelety Austroflamm jsou standardně vybavena systémem pro vyvážený odtah spalin do komína. Čisté spalování s nízkou tvorbou popela zajišťuje, že potřeba fyzického čistění je omezena na minimum.

 

Skutečný oheň

Stisknutím tlačítka kamna Polly Light jednoduše zapnete a za chvíli již vydávají příjemné teplo a díky inovativní technologii Austroflamm vidíte jedinečné a klidné plameny. Díky důmyslné technologii spalování peletová kamna Polly Light nevyžadují konvekční ventilátor, a proto jsou během provozu obzvláště tichá. Kamna na pelety Polly Light nejen že splňují požadavky evropských předpisů, ale také zůstávají hluboko pod normami, které je třeba splnit. Dřevěné pelety mají minimální vliv na životní prostředí i při jejich výrobě a spotřeba energie je omezena na minimum. Útulné teplo si můžete užít s čistým svědomím.

 

Jednoduchost obsluhy

Všechny modely Polly Light lze dovybavit Wi-Fi modulem a kamna ovládat přes aplikaci mobilním telefonem. Přijít domů do příjemně vyhřátého interiéru s živým ohněm je nyní velmi snadné. Stačí před cestou domů kamna přes mobil zapálit stiskem tlačítka start v aplikaci.

Všechna peletová kamna Polly Light mají i volitelný ECO režim pro úsporu paliva, kdy při dosažení nastavené teploty se kamna sama vypnou. Po poklesu teploty v místnosti o definovanou hodnotu se zase kamna sama zapálí.

 

Výhody peletových kamen Polly Light

Na výběr máte z plně vybavených kamen Polly a jednodušší levnější verze Polly Light. V obou případech  je k dispozici opláštění ve variantách ocel nebo kachlové panely ve čtyřech barvách. Tento model má boční panely kachlové, standardně k dodání v glazuře Vanilkový karamel, na objednání glazury Mléčné kakao, Horká čokoláda a Temné espresso, dále je součástí dodávky vestavěný dotykový displej a dálkové ovládání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: