Cranmore 5

CRANMORE 5 - novinka Charnwood pro rok 2022. Litinová kamna na nožičkách s dominantním prosklením a bezroštovým spalováním s předehřívaným vzduchem.

Skladem (3 ks)
Značka: Charnwood
44 599 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 85 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 5 kW
Materiál: Ocelová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Cranmore 5 black
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně

Cranmore - litinová klasika s moderní technikou. Po úspěchu modelové řady AIRE a její značné oblibě mezi našimi zákazníky nejen v ČR přišel anglický Charnwood s novým kabátem osvědčené techniky spalování. Vzhled kamen je inspirován architekturou regentské éry Anglie začátku 19.století. Díky vzdušnému designu a dominantnímu sklu se kamna kromě standardní volně stojící instalace výborně hodí také do klasických portálových krbů jako náhrada za otevřený oheň.

Bezroštové spalování v litinové komoře vyložené vermikulitem, disponující předehřívaným vzduchem (kamna lze připojit na externí přívod vzduchu) zajišťuje poměrně čisté sklo i po několika topeních (podmínkou je opravdu suché dřevo) a kamna s rezervou splňují emisní limity jak současné normy Ekodesign 2022, tak i příští úrovně limitů, které vejdou v platnost v roce 2027. K dispozici jsou ve dvou výkonostních velikostech (5 a 7 kW) a kromě standardní matné černé i v osmi dalších barevných provedeních.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: