Pallas Back - špekový kámen

Pallas Back - Krbová kamna na vaření a pečení. Kamna s pláštěm z masivního špekového kamene (mastku). Unikátní vlastnosti a vzhled.

Skladem (2 ks)
Značka: Austroflamm
160 827 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 325 kg
Typ: Akumulační, Na vaření
Výkon: 9 kW
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Pallas Back Soap Stone orez
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně

Máte chuť na romantický oheň, šálek čaje a třeba něco k jídlu? Krbová kamna PALLAS BACK to umožňují! Není to jen okouzlující zdroj tepla, díky 3 plotýnkám a pečící troubě lze připravit i ta nejchutnější jídla - bez elektřiny! Design kamen v klasickém venkovském stylu z něj činí dokonalého společníka do obývací kuchyně nebo do vašeho víkendového domu.

 

Tato 325 kg těžká kamna můžeme směle zařadit také do kategorie Akumulačních kamen. Kamna jsou na bocích osazena dvěma masivními bloky ze špekového kamene (celkem 125 kg mastku), který po natopení dvěma až třemi dávkami paliva dokáž zachytit teplo a vrací ho po vyhasnutí zpět do interiéru ve formě mírného sálavého tepla. Brání tak přetápění interiéru a pomáhá překlenout dobu, kdy do kamen nemůžete přikládat (např. přes noc). Pallas Back s obkladem ze špekového kamene jsou tak vynikajícím topidlem do chalup, chat či víkendových domů, kde jsou další zdroje tepla omezené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: