Iron Dog 07 - pravá

Model č. 07 - celolitinová krbová kamna. Tradiční klasika s velkým prosklením zabalená do strohého moderního hávu. Možnost přikládání z čela i z boku.

V tomto případě se jedná o boční přikládáni z pravé strany.

Na objednání
Značka: Brunner
125 131 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 220 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 8 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní
Brunner IronDog7 0337
Doprava zdarma Možná realizace

Tradiční tvar v moderním designu

Že Brunner umí krbová kamna v tradičním designu s velkým prosklením nám ukázal již svým modelem č.04. Tentokrát však tradiční klasiku představuje ve zjednodušeném moderním designu, kterým zdůrazňuje svou přednost - neustálé zdokonalování. Tento model č.07 totiž za svým velkým čelním sklem skrývá spalovací komoru ze speciálního žárobetonu, díky kterému déle udržíte vaše sklo čisté než je běžné a krátký tahový systém zajistil účinnost přes neuvěřitelných 85%. Pro snadnější přikládání jsou kamna 07 vybavena i bočními litinovými přikládacími dvířky.

Robustní litina

Na litinu vsadil Brunner již od samého počátku v roce 1946, kdy začal ve své slévárně s výrobou prvních kamen. Svůj věhlas získala firma Brunner v osmdesátých letech svými inovativními modely litinových krbových a kamnových vložek. Nová modelová řada Iron Dog od Brunnera k preciznímu zpracování a technice čistého spalování přidává estetický rozměr robustní pohledové litiny a výrazný prvek individuality. Litinová kamna Iron Dog nejsou kamna pro každého. Máte odvahu zrovna vy?

Věrný přítel

Některá kamna vás provází každou zimu několik let. Litinová kamna Brunner Iron Dog vás budou věrně provázet celý život! Jejich ohnivé srdce bude bít, kdykoliv škrtnete sirkou. Jejich neotřelý vzhled se neokouká a vaše oko potěší i po letech. Tato kamna totiž kromě ohnivého srdce mají i duši. Můžete se spolehnout jak na kvalitu materiálu, tak i na špičkové zpracování a sestavení Made in Germany. Na kamna Iron Dog poskytujeme výjimečnou záruku v délce 10 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: