Iron Dog 06

Model č. 06 - celolitinová krbová kamna na vaření a pečení - sporák. Navíc s možností grilování. Inovace se značkou Brunner Iron Dog v neotřelém luxusním designu robustní litiny.

Skladem (1 ks)
Značka: Brunner
213 501 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 310 kg
Typ: Horkovzdušná, Na vaření
Výkon: 8 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Ne
br2010 irondog6
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně

Ta nejlepší rozhodnutí vycházejí zevnitř

Od počátků svých dějin měl oheň mnoho důležitých funkcí: přinášel světlo, teplo a ochranu – a teplé jídlo na stůl. Litinová krbová kamna Iron Dog č. 06 spojují všestrannost a nápaditost všech těchto vzácných vlastností ohně v jednom zařízení. A tím jsou skutečně prvním psem, který umí vařit, péct a grilovat.

Robustní litina

Na litinu vsadil Brunner již od samého počátku v roce 1946, kdy začal ve své slévárně s výrobou prvních kamen. Svůj věhlas získala firma Brunner v osmdesátých letech svými inovativními modely litinových krbových a kamnových vložek. Nová modelová řada Iron Dog od Brunnera k preciznímu zpracování a technice čistého spalování přidává estetický rozměr robustní pohledové litiny a výrazný prvek individuality. Litinová kamna Iron Dog nejsou kamna pro každého. Máte odvahu zrovna vy?

Věrný přítel

Některá kamna vás provází každou zimu několik let. Litinová kamna Brunner Iron Dog vás budou věrně provázet celý život! Jejich ohnivé srdce bude bít, kdykoliv škrtnete sirkou. Jejich neotřelý vzhled se neokouká a vaše oko potěší i po letech. Tato kamna totiž kromě ohnivého srdce mají i duši. Můžete se spolehnout jak na kvalitu materiálu, tak i na špičkové zpracování a sestavení Made in Germany. Na kamna Iron Dog poskytujeme výjimečnou záruku v délce 10 let.

Stylové teplo

Všechny modely řady Iron Dog se opírají o svůj luxusní design. Robustní litina tento design ještě podtrhuje. Ale Iron Dog není jen záležitost estetiky. Tento váš budoucí společník vyniká také výbornými vlastnostmi spalování a ve svých útrobách skrývá špičkovou současnou techniku s dlouhou životností a vysokou účinností. Navíc kamna Iron Dog neslouží jen k potěše oka a k zahřátí. S tímto modelem č.06 potěšíte i své chuťové a čichové buňky. Kromě vaření na plotnách a pečení v troubě můžete i grilovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: