Iron Dog 07 - levá

Model č. 07 - celolitinová krbová kamna. Moderní vzhled s odkazem na tradiční klasiku, velké prosklení s důrazem na pohled do ohně. Můžete přikládat polena z čela i z boku.

V tomto případě se jedná o boční přikládáni z levé strany.

Skladem (1 ks)
Značka: Brunner
125 131 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 8 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní
Iron dog 07 leve
Doprava zdarma Možná realizace Na prodejně

Tradiční tvar v moderním designu

Tradiční klasiku s velkým sklem Brunner umí, což ukázal již se svým modelem č.04. Chcete však tradici říznutou současným designem a s vyspělou technikou? Model č.07 má za svými velkými prosklenými dvířky speciální žárobetonovou spalovací komoru, která díky vysoké teplotě udržuje velké sklo čisté a krátký tahový systém zdokonaluje účinnost spalování přes 85%. Tento model je pro snadné přikládání vybaven i bočními litinovými dvířky.

Robustní litina

Na litinu vsadil Brunner již od samého počátku v roce 1946, kdy začal ve své slévárně s výrobou prvních kamen. Svůj věhlas získala firma Brunner v osmdesátých letech svými inovativními modely litinových krbových a kamnových vložek. Nová modelová řada Iron Dog od Brunnera k preciznímu zpracování a technice čistého spalování přidává estetický rozměr robustní pohledové litiny a výrazný prvek individuality. Litinová kamna Iron Dog nejsou kamna pro každého. Máte odvahu zrovna vy?

Věrný přítel

Některá kamna vás provází každou zimu několik let. Litinová kamna Brunner Iron Dog vás budou věrně provázet celý život! Jejich ohnivé srdce bude bít, kdykoliv škrtnete sirkou. Jejich neotřelý vzhled se neokouká a vaše oko potěší i po letech. Tato kamna totiž kromě ohnivého srdce mají i duši. Můžete se spolehnout jak na kvalitu materiálu, tak i na špičkové zpracování a sestavení Made in Germany. Na kamna Iron Dog poskytujeme výjimečnou záruku v délce 10 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: