Na vaření

Chcete opravdovou nezávislost? Vyberte si kamna od Austroflammu, se kterými můžete topit, akumulovat teplo a ještě i vařit nebo péct. Pořiďte si kamna od špičkového výrobce, který se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, funkčností i čistotou skla. Pomůžeme vám s výběrem i se samotnou instalací. Kamna vám přivezeme, usadíme na místo, připojíme na komín, případně stavebně upravíme místo kolem komína, pokud bude zapotřebí. Vy si pak jen užijte s námi první oheň, buďte bez starostí s montáží těžkých kamen.

 #ShowMore#

Čistota skla

I u kamen na vaření či pečení Austroflamm nezapomíná na základní věci. Kromě precizní kvality zpracování se i u kamen s funkcí vaření klade důraz na čisté bezemisní spalování o vysoké teplotě, které zaručuje nerušený pohled od ohně. I na malou dávku paliva umí kamna Austroflamm držet čisté sklo a vyzdívku a vy tak nemusíte volit, jestli nepřipálit pokrm ale mít zanesené sklo nebo topit s čistým sklem ale pro vysokou teplotu v troubě nebo na plotýnce nemít možnost vařit. Právě kvalitní spalování i s malou dávkou paliva odděluje Austroflamm od většiny konkurence.

Proti konkurenci má Austroflamm další nespornou výhodu u většiny modelů krbových kamen na vaření, a to možnost osazení akumulační hmotou HMS, abyste i při delším vaření či pečení nepřetápěli nadměrně interiér vašeho domu. Díky schopnosti akumulovat přebytečné teplo můžete vařit či péct i v měsících, kdy není nutné v interiéru tolik přitápět, jako jsou přechodová období topné sezóny (jaro/podzim).

Vařit nebo péct?

Nabízíme vám kamna s troubou nebo varnou deskou či plotýnkami. U některých modelů je plotna celoplošná nebo jsou na kamnech menší kulaté plotýnky (jako na běžných sporácích). Na velké plotně se lépe pracuje s regulací teploty vaření prostým posunutím hrnce na chladnější či teplejší místo plotny. U plotýnkových kamen funguje díky lepšímu vedení tepla rychlejší vaření, regulaci pak provádíte snížením dávky paliva či menším přívodem vzduchu do ohniště.

Trouby nad ohništi jsou obtékány horkými spalinami ze všech pěti stran, čímž je zaručeno optimální rovnoměrné prohřátí celého prostoru trouby a snižuje se tak riziko připálení pokrmu z jedné strany, zatímco z druhé strany by nebylo dopečené. Správnou teplotu rozehřátí trouby zjistíte snadno vloženým teploměrem, který si můžete přiobjednat ke všem modelům s pečící troubou. Všechny modely s troubou lze také vybavit speciální pečící keramickou deskou, která vám usnadní pečení chleba či pizzy.

Král Pallas Back

Chcete osvědčeného krále kuchyní? Zvolte krbová kamna Pallas Back od Austroflammu. V kamnech najdete velkou prosklenou troubu a dvě nebo tři varné plotýnky. Můžete zároveň vařit i péct, navíc lze kamna osadit i 114 kg akumulační hmoty HMS a můžete tak z kamen udělat i akumulačního obra. U varianty provedení pláště ze špekového kamene (mastku) pak celková váha kamen překonává 320 kg. O oblíbenosti kamen Pallas Back svědčí i to, že jsou v nabídce Austroflammu již přes 20 let a stále jsou nejprodávanějším modelem na německém a rakouském trhu.

Připojení

U kamen na vaření Austroflamm je před objednáním dobré si rozmyslet, jakým způsobem budou kamna připojena na komín. Je nutné dopředu specifikovat, jestli bude kouřovod veden zezadu nebo horem skrz plotnu. Podle toho se teprve objednává provedení varné desky. Rádi vám poradíme nejen s výběrem, ale pomůžeme i se správným usazením a připojením na komín. Využijte náš servis, který je stejně kvalitní jako sama krbová kamna od Austroflammu. Navíc vás naše služby nebudou stát skoro nic navíc, při montáži vám můžeme účtovat nižší sazbu DPH a tak cena s montáží vás vyjde podobně jako samotná krbová kamna se standardní sazbou DPH při prodeji. Více informací o možné montáži najdete ZDE. Kontaktujte nás.

Clou compact Cook titulka
Doprava zdarma Možná realizace
Clou Compact Cook
Na objednání
105 124 Kč / ks

Malá a výjimečná. Kompaktní krbová kamna na vaření z neobyčejné modelové řady CLOU. Skutečný vrchol pro ty, co hledají úplně něco jiného: kulaté litinové dveře, oválné tělo a...

8840
Clou Xtra Back tiutlka
Doprava zdarma Možná realizace
Clou Xtra Back
Na objednání
157 895 Kč / ks

CLOU XTRA BACK - skutečný vrchol pro ty z vás, kteří hledají něco opravdu unikátního. Podobná kamna na vaření nikde jinde nenajdete. Pro svůj neotřelý design a funkci velmi...

086001
Pallas Back
Doprava zdarma Možná realizace
116 205 Kč / ks

PALLAS BACK - krbová kamna na vaření. A nejen to. Tento model s ocelovými bočními panely lze osadit akumulační hmotou.

737
Pallas
Doprava zdarma Možná realizace
98 319 Kč / ks

PALLAS - krbová kamna na vaření. A nejen to. Tento model s ocelovými bočními panely lze osadit akumulační hmotou.

731
Lucy Cook
Doprava zdarma Možná realizace
Lucy Cook
Skladem (2 ks)
98 832 Kč / ks

Lucy Cook - krásná krbová kamna na vaření. Dvě funkce v jednom balení - vytápění a příprava pokrmů.

716
Heidi back ohne Holzlade Kopie
Doprava zdarma Možná realizace
Heidi Back
Na objednání
126 203 Kč / ks

HEIDI BACK - krbová kamna s troubou a sklokeramickou deskou pro pečení, smažení, ohřívání pokrmů, navíc s volitelnou akumulací tepla HMS.

686
G1
Doprava zdarma Možná realizace
G1
Na objednání
39 165 Kč / ks

G1 - litina ve své nejkrásnější podobě. Celolitinová kamna s moderním spalováním a praktickou varnou deskou.

400008
7 položek celkem