Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm

Standardní krbová kamna bez dodatečné akumulační hmoty uvnitř. Část tepla je předávána sáláním přes plášť a sklo a zbytek tepla ohřívá vzduch vedený v dutině mezi ohništěm a pláštěm kamen. Tento horký vzduch pomáhá rychlému vytopení místnosti, případně se může snáze dostat i do jiných místností pomocí přirozeného proudění (konvekci).

#ShowMore# 

Výjimečnost krbových kamen Austroflamm

Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm poznáte na první pohled. Výrobce klade důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, detailní zpracování a na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie.

 

Patenty

Kromě inovativních řešení v segmentu akumulačních krbových kamen Austroflamm neustále vyvíjí a zdokonaluje i obyčejná horkovzdušná kamna. K těmto vynálezům firmy Austroflamm můžeme nepochybně zařadit také speciální vnitřní keramickou vyzdívku jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou vodivostí a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

Nevybrali jste si v této kategorii? Zkuste se vrátit o krok zpět do krbových kamen Austroflamm.

Cena

33790109624
133790109624

Značky

Externí přívod vzduchu

Průměr hrdla

Typ

Výkon

Položek k zobrazení: 6
Lucy Cook
Lucy Cook
Na objednání
91 586 Kč / ks

Lucy Cook - krásná krbová kamna na vaření. Dvě funkce v jednom balení - vytápění a příprava pokrmů.

716
Koko
109 624 Kč / ks

KOKO 2.0 - nová generace "moderní klasiky". Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

698
Flok
96 554 Kč / ks

FLOK 2.0 - spousta ohně v kompaktním formátu. Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

674
Wien
Wien
Na objednání
58 873 Kč / ks

WIEN - renesance litiny. Celolitinová krbová kamna v tradičním vzhledu s moderní spalovací komorou splňující nejnovější emisní limity.

401008
G1
G1
Na objednání
33 790 Kč / ks

G1 - litina ve své nejkrásnější podobě. Celolitinová kamna s moderním spalováním a praktickou varnou deskou.

400008
Clou Compact 1
Clou Compact
Na objednání
90 301 Kč / ks

Malá a výjimečná. Kompaktní krbová kamna z neobyčejné modelové řady CLOU. Skutečný vrchol pro ty, co hledají úplně něco jiného: kulaté litinové dveře, oválné tělo a elegantní...

074001
6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení