Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm

Standardní krbová kamna bez dodatečné akumulační hmoty uvnitř. Část tepla je předávána sáláním přes plášť a sklo a zbytek tepla ohřívá vzduch vedený v dutině mezi ohništěm a pláštěm kamen. Tento horký vzduch pomáhá rychlému vytopení místnosti, případně se může snáze dostat i do jiných místností pomocí přirozeného proudění (konvekci).

#ShowMore# 

VÝJIMEČNOST KRBOVÝCH KAMEN AUSTROFLAMM

Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm poznáte na první pohled. Výrobce klade důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, detailní zpracování a na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie.

 

PATENTY

Kromě inovativních řešení v segmentu akumulačních krbových kamen Austroflamm neustále vyvíjí a zdokonaluje i obyčejná horkovzdušná kamna. K těmto vynálezům firmy Austroflamm můžeme nepochybně zařadit také speciální vnitřní keramickou vyzdívku jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou vodivostí a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

Nevybrali jste si v této kategorii? Zkuste se vrátit o krok zpět do krbových kamen Austroflamm.

Lucy Cook
Doprava zdarma
Lucy Cook
Skladem (1 ks)
88 634 Kč / ks

Lucy Cook - krásná krbová kamna na vaření. Dvě funkce v jednom balení - vytápění a příprava pokrmů.

716
Koko
Doprava zdarma
106 860 Kč / ks

KOKO 2.0 - nová generace "moderní klasiky". Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

698
Flok
Doprava zdarma
94 318 Kč / ks

FLOK 2.0 - spousta ohně v kompaktním formátu. Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

674
Wien
Doprava zdarma
Wien
Na objednání
54 762,18 Kč / ks

WIEN - renesance litiny. Celolitinová krbová kamna v tradičním vzhledu s moderní spalovací komorou splňující nejnovější emisní limity.

401008
G1
Doprava zdarma
G1
Na objednání
33 548,46 Kč / ks

G1 - litina ve své nejkrásnější podobě. Celolitinová kamna s moderním spalováním a praktickou varnou deskou.

400008
Clou Compact 1
Doprava zdarma
Clou Compact
Na objednání
89 817,09 Kč / ks

Malá a výjimečná. Kompaktní krbová kamna z neobyčejné modelové řady CLOU. Skutečný vrchol pro ty, co hledají úplně něco jiného: kulaté litinové dveře, oválné tělo a elegantní...

074001
6 položek celkem