G1 - litina ve své nejkrásnější podobě. Celolitinová kamna s moderním spalováním a praktickou varnou deskou.

Na objednání
Značka: Austroflamm
39 165 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 85 kg
Typ: Horkovzdušná, Na vaření
Výkon: 6 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 120 mm
Externí přívod vzduchu: Ne
G1
Doprava zdarma Možná realizace

Renesance litiny. I ten nejstarší materiál na výrobu kamen lze interpretovat moderním způsobem: prostě typický Austroflamm! Litinová kamna s moderní technologii spalování s vyzdívkou z Keramottu a praktickou varnou deskou budou vždy hvězdou každého čajového dýchánku

Výjimečnost krbových kamen Austroflamm

Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm G1 poznáte na první pohled - jsou naprosto výjimečná. Výrobce klade důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, detailní zpracování a na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie.

Patenty

Kromě inovativních řešení v segmentu akumulačních krbových kamen Austroflamm neustále vyvíjí a zdokonaluje i obyčejná horkovzdušná kamna. K těmto vynálezům firmy Austroflamm nepochybně řadíme také speciální vnitřní keramickou vyzdívku jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou vodivostí a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: