WIEN - renesance litiny. Celolitinová krbová kamna v tradičním vzhledu s moderní spalovací komorou splňující nejnovější emisní limity.

Na objednání
Značka: Austroflamm
71 758 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 160 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 6 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 150 mm
Externí přívod vzduchu: Ne
Wien
Doprava zdarma Možná realizace

Wien - litinová krbová kamna v tradičním pojetí designu, ovšem díky vyzdívce z Keramottu s nejnovější technologií spalování. I ten nejstarší materiál na výrobu kamen lze interpretovat s citem pro detail, jak je pro Austroflamm typické. Litinová krbová kamna Wien budou ozdobou každého tradičního venkovského interiéru. Přikládání z boku usnadňuje vkládáni větších polen.

Výjimečnost krbových kamen Austroflamm

Horkovzdušná krbová kamna Austroflamm Wien poznáte na první pohled - jsou ve svém vzhledu tradiční, přesto výjimečná.

Výrobce klade důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, detailní zpracování a na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností.

Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie.

Patenty

Kromě inovativních řešení v segmentu akumulačních krbových kamen Austroflamm neustále vyvíjí a zdokonaluje i obyčejná horkovzdušná kamna.

K těmto vynálezům firmy Austroflamm nepochybně řadíme také speciální vnitřní keramickou vyzdívku jejich ohnišť Keramott.

Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou vodivostí a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo.

Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: