Colona Lite - velikost S / tmavě červená

COLONA LITE S - elegantní štíhlá krbová kamna s volitelnou akumulací. Plášť z tmavě červené smaltované litiny a celoskleněná oblouková dvířka. Odlehčená verze populárních kamen COLONA se dvěma prstenci nad velkými dvířky.

Na objednání
Značka: Leda
147 987 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 246 kg
Typ: S volitelnou akumulací
Výkon: 6 kW
Materiál: Litinová
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Spodní
Colona lite S cervena
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

COLONA LITE - elegantní, štíhlá krbová kamna vyrobená výhradně z litiny - nejlepšího materiálu v konstrukci kamen. Jsou k dispozici ve třech různých výškách: Nízká se dvěma, třemi nebo vysoká se šesti prstenci nad extra velkými obloukovými dveřmi spalovací komory. Tato krbová kamna se nabízejí ve čtyřech barevných provedení pláště - tmavě zelený, tmavě červený nebo bílý smalt nebo matně černá litina - toto vše dodá vašemu interiéru jemnou eleganci. Tepelný výkon 6 kW může být ještě lépe využit díky volitelným litinovým akumulačním vložkám - prodloužení sálání tepla až o 6 hodin.

COLONA LITE - mladší a levnější sourozenec velmi populárních kamen LEDA COLONA zaujme opravdu každého. Oslovuje svou štíhlou elegancí a pohledem na vysoké plameny téměř ze všech stran. Pokud hledáte válcová sloupová kamna a nevyužijete těžké akumulace modelu COLONA, jsou tato kamna tou pravou volbou pro vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: