Mo Duo - kombinovaná peletová kamna. Pohodlí a zábava. Mo Duo jsou snem každého milovníka ohně. Spojení peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva.

Na objednání
Značka: Austroflamm
213 768 Kč / ks
Kategorie: Kamna na dřevo a pelety
Hmotnost: 274 kg
Typ: Kombinovaná
Výkon: 2,4 - 9,4 kW
Průměr hrdla: Ø 130 mm
Externí přívod vzduchu: Zadní
Mo Duo frei
Doprava zdarma na dotaz Možná realizace

Kamna na dřevo a pelety

Chcete topit štípaným dřevem a přitom vás fascinuje technika a výhody peletových kamen? Austroflamm má pro vás řešení. V jejich modelech Duo lze spalovat jak kusové dřevo, tak pelety. Kombinují pohodlí a technologické inovace kamen na pelety s přirozeností praskajícího krbu. Nízkoemisní spalování, obnovitelná surovina a ekonomické vytápění v jednom balení. To jsou kombinovaná kamna na dřevo a pelety od Austroflammu.

Snadná obsluha

Všechny modely kombinovaných kamen Duo jsou standardně vybaveny Wi-Fi modulem a lze je ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Chcete, aby vás při příchodu domů uvítal praskající oheň a příjemné sálavé teplo? Ráno naskládejte dřevo do kamen a při odjezdu z práce dejte mobilem kamnům pokyn 'start'. Kamna se pomocí hybridního peletového startu sama zapálí.

Inovativní technika

  • Kombinovaná krbová kamna na pelety a štípané dřevo
  • Samozapálení a automatický provoz v obou topných režimech
  • Snadné ovládání přes dálkový ovladač nebo aplikaci mobilního telefonu

Výhody kombinovaných krbových kamen Mo Duo

Komfort automatického ohně pelet s pokojovým termostatem nebo časovým programováním a nesrovnatelný zážitek z praskajících polen. Kombinují to nejlepší z obou světů. Navíc jako volitelné příslušenství lze objednat přídavnou turbínku, pomocí které lze pak horkovzdušně vytápět i sousední místnost, případně chodba nebo podkroví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: