Krbová kamna ze špekového kamene

Chcete opravdu unikátní kamna, která nikdo jiný nemá? Vyberte si naše kamna z přírodního kamene. Jedinečná textura a prokreslení přírodního kamene vám dává záruku, že žádná dvoje kamna byť stejné modelové řady nebudou naprosto stejná. Pomůžeme vám také se zapojením kamen do komína a zaučíme vás do obsluhy vašich nových kamen. Vyberte si u nás naprosto jedinečná krbová kamna s pláštěm z přírodního kamene.

 #ShowMore#

Mastek nebo Hadec?

V nabídce máme kamna s pláštěm z přírodního kamene od dvou výrobců. Český Romotop používá na své pláště středoevropský serpentinit neboli Hadec. Rakouský Austroflamm zvolil kvůli větším tloušťkám pláště severský mastek. Oba typy kamene patří mezi tzv. špekové kameny a mají hodně podobné vlastnosti. Vysoká hustota a tepelná kapacita předurčuje tento materiál jako akumulační a i když je v obou případech použit na teplosměnnou plochu pláště, dokáže pěkně držet teplo i dlouho po vyhasnutí kamen.

Jedinečnost designu

Kamna s pláštěm z přírodního kamene vám přináší jistotu originality. Každý kousek kamene má svou jedinečnou strukturu, barvu a kresbu. Jaké prokreslení budou mít právě ta vaše kamna? Nechte se překvapit. Objednejte si naše mastková kamna, zajistíme vám odborné připojení na komín a spolu také provedeme první zátopnou zkoušku. Sežeňte si dostatek dřeva na další topnou sezónu, protože až vyzkoušíte vaše nová mastková kamna, budete chtít topit, kdykoliv to půjde. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

Mastková kamna, neboli kamna ze špekového kamene nabízíme také dle výkonu:

Krbová kamna ze špekového kamene 4 kW

Krbová kamna ze špekového kamene 5 kW

Krbová kamna ze špekového kamene 6 kW

Krbová kamna ze špekového kamene 7 kW

laredo f02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo F 02 - kámen
Skladem (2 ks)
43 445 Kč / ks

Laredo F 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_F_02
Aledo 02
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Aledo 02 - kámen
Na objednání
45 755 Kč / ks

Aledo 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

ALEDO_02
laredo 02 kamen krbova kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Laredo 02 - kámen
Na objednání
46 910 Kč / ks

Laredo 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_02
navia 02 kamen krbova kamna romotop big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Navia 02 - kámen
Na objednání
48 065 Kč / ks

Navia 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

NAVIA_02
laredo 02 a kamen krbova akumulacni kamna big 1 big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
49 715 Kč / ks

Laredo Akum 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z lakované oceli a bočnice z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LAREDO_02_A
luanco n 02 kamen krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Luanco N 02 - kámen
Na objednání
54 995 Kč / ks

Luanco N 02 - horkovzdušná krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02
luanco n 02 a kamen akumulacni krbova kamna romotop big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
56 645 Kč / ks

Luanco N Akum 02 - otočná akumulační krbová kamna od českého výrobce Romotop. Tento model má horní desku z přírodního kamene mastkového typu - Seprentinu.

LUANCO_N_02_A
Flok
Doprava zdarma Možná realizace
113 564 Kč / ks

FLOK 2.0 - spousta ohně v kompaktním formátu. Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

674
Koko
Doprava zdarma Možná realizace
136 899 Kč / ks

KOKO 2.0 - nová generace "moderní klasiky". Krbová kamna s pláštěm a deskou v ohřívací přihrádce ze špekového kamene (Mastek).

698
Bono Xtra frei 1
Doprava zdarma Možná realizace
159 626 Kč / ks

BONO Xtra - akumulační krbová kamna s technologií akumulace tepla XTRA na 12 hodin. Tento model je osazen bočními panely a horní deskou ze špekového kamene (mastku).

710
Bono Xtra 2
Doprava zdarma Možná realizace
176 024 Kč / ks

UNO Xtra - akumulační krbová kamna s technologií akumulace tepla XTRA na 12 hodin. Tento model je osazen bočními panely a horní deskou ze špekového kamene (mastku).

656
11 položek celkem