Mo Duo Cook keramické obložení

MO DUO - kombinovaná peletová kamna. Pohodlí a zábava. MO DUO jsou snem každého milovníka ohně. Spojením peletové techniky s tradičním spalováním kusového dřeva kombinují MO DUO to nejlepší z obou světů: komfort automatického ohně...

Na objednání
Značka: Austroflamm
9 469 Kč / ks

KAMNA NA DŘEVO A PELETY

Chcete topit štípaným dřevem a přitom vás fascinuje technika a výhody peletových kamen? Austroflamm má pro Vás řešení! V jejich modelech DUO lze spalovat jak kusové dřevo, tak pelety. Kombinují pohodlí a technologické inovace kamen na pelety s přirozeností praskajícího krbu. Nízkoemisní spalování, obnovitelná surovina a ekonomické vytápění v jednom balení. To jsou kombinovaná kamna na dřevo a pelety od Austroflammu.

SNADNÁ OBSLUHA

Všechny modely kombinovaných kamen DUO jsou standardně vybaveny Wi-Fi modulem a lze je ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Chcete, aby vás při příchodu domů uvítal praskající oheň a příjemné sálavé teplo? Ráno naskládejte dřevo do kamen a při odjezdu z práce dejte mobilem kamnům pokyn START. Kamna pomocí hybridního peletového startu se sama zapálí.

INOVATIVNÍ TECHNIKA

  • Kombinovaná krbová kamna na pelety a štípané dřevo.
  • Samozapálení a automatický provoz v obou topných režimech.
  • Snadné ovládání přes dálkový ovladač nebo aplikaci mobilního telefonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: