Kachlová krbová kamna

Líbí se vám klasická kachlová kamna a chtěli byste doma jejich zmenšenou verzi? Vyberte si z naší nabídky kachlových krbových kamen od českého výrobce. Využijte našich služeb spojené s dodáním. Kachle se dodávají zvlášť a kamna se teprve sestavují na místě. Kamna u vás smontujeme a rovnou připojíme kouřovodem na komín. Spolu si pak užijeme první zapálení a u toho vám vysvětlíme základní údržbu a seznámíme vás s obsluhou. Vyberte si kamna a barevný odstín glazury a kontaktujte nás.

 #ShowMore#

Kachle Hein, ohniště Romotop

V naší nabídce najdete modelovou řadu Hein českého výrobce kamen Romotop. Hein je největší český výrobce kamnářského kachloví a sesterskou firmou Romotopu, je tedy zaručena stálá kompatibilita kachlí a ohnišť. Ohniště Romotop jsou určena pro občasné topení, můžete je tedy využít všude tam, kde nebudete spoléhat na kamna jako na hlavní zdroj tepla.

Kachle jsou zavěšeny na nosné ocelové konstrukci kolem ohniště a tvoří tak vnější plášť z boků, čela a shora. Na zadní straně je ocelová krycí deska, která musí volně větrat, kamna totiž mixují sálavý způsob vytápění přes kachle spolu s horkovzdušným principem předávání tepla a musí být dostatečně odvětrána. Zajišťují tak rychlý start po zatopení a jsou tak vhodná i do rekreačních obydlí.

Tvary kachlů

Z originální modelové řady Hein nabízíme dva osvědčené výrobky, Gremio a Fantasy. Řada Gremio svými tvary a profilováním odkazují více na tradiční design kachlových kamen a můžete volit mezi třemi tvary kachlů. Do modernějším interiérů se více hodí řada Fantasy s jednoduchými liniemi bez rušivých ozdobných prvků. Pro obě řady můžete vybírat glazuru z více než šedesátky odstínů. Pozor, některé odstíny glazury mohou být kvůli své vyšší náročnosti výroby za příplatek. Před objednáním vám samozřejmě spočítáme přesnou cenu.

Volitelná akumulace

Ke všem modelům z řady Hein lze objednat akumulační sadu pro prodloužení doby sálání tepla po vyhasnutí. Nezapomínejme však, že kamna Hein jsou stále i horkovzdušná, tak s nějakou dlouhou dobou sálání počítat nemůžeme. Kamna i s akumulátorem Mammoth kolem kouřovodu budou stále rychle startovat horkovzduchem a i když se s hmotností kamen dostaneme nad 200kg, stále setrvačnost bude v řádu několika hodin po vyhasnutí kamen. Zvažte svoje nároky a požadavky a případně je s námi konzultujte. Pomůžeme vám s vašim rozhodnutím.

Náročnější instalace

Kachlová krbová kamna modelové řady Hein se dodávají vždy s kachlemi odděleně zabalenými na zvláštní paletě. Instalace trvá i nám několik hodin, využijte raději našeho servisu a nechte si kamna nainstalovat odborníkem. Nejenže si dopředu obhlédneme a zaměříme místo instalace, kamna k vám i dopravíme a na místě smontujeme a připojíme kouřovodem na komín. Spolu pak v kamnech zažehneme první třísky a ověříme funkčnost. Během zátopné zkoušky si pak vysvětlíme základní údržbu a naučíme vás vaše nová kachlová kamna obsluhovat. První dávku dřeva si přivezeme, ale na další topení už musíte mít připravené dřevo vlastní. To bude vaše jediná starost s pořízením kamen. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

Kachlová krbová kamna nabízíme také podle výkonu:

Kachlová krbová kamna 6 kW

fantasy 1 ph 02 90901 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Fantasy 1
Na objednání
76 595 Kč / ks

Fantasy 1 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí.

FAN_1
gremio 1 ph 01 22202 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 1
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 1 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle s rámečkem.

GRE_1
gremio 2 ph 02 67300 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 2
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 2 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle s kapličkou.

GRE_2
gremio 3 ph 02 90002 hein big
Doprava zdarma Bez možnosti instalace
Hein Gremio 3
Na objednání
86 475 Kč / ks

Gremio 3 - kachlová krbová kamna s keramikou Hein a ohništěm Romotop s volitelnou akumulací. Výběr z více než 60 glazur kachlí. Reliéf kachle se vzorem.

GRE_3
4 položek celkem