Skleněná krbová kamna

Kamna s pláštěm z černého skla? To tu ještě nebylo! Objednejte si opravdu jedinečná akumulační krbová kamna Austroflamm Fynn Xtra a nespustíte z kamen oči. Unikátní design s puncem luxusu povýší váš interiér. A navíc nemusíte mít žádné starosti s instalací. Kamna k vám přivezeme, usadíme na místo a připojíme kouřovodem na komín. Spolu si pak jen užijeme první oheň.

 #ShowMore#

Černé sklo

Sklo do krbových kamen patří odjakživa. Vždyť právě přítomnost skla ve dvířkách dala vzniknout kategorii krbových kamen. Spojila vizuální pohled na oheň v krbu s lokálním topidlem ve formě kamen (bez prosklených dvířek). V současném designu krbových kamen se výrobci snaží o bezrámové provedení dvířek a čistý přechod skla směrem k plášti kamen. Na krajích dveřního skla pak bývá sklo zespodu začerněno, aby nebyly vidět dveřní úchyty, těsnění a další konstrukční nezbytnosti.

Jedinečnost designu

Austroflamm povýšil design skleněných dvířek na celá kamna a výsledkem jsou krásná kamna v jednolitém vzhledu černého skla, které tvoří dominantní čelní panel nad a pod ohništěm. Pokud máte moderní jednoduchý interiér, originální kamna Fynn Xtra do něj krásně zapadnou.

Navíc skleněná kamna Austroflamm Fynn Xtra disponují v základu masívní akumulační hmotou a jsou tak vhodná i pro nízkoenergetické či pasivní domy. Dvěmna či třemi dávkami paliva nahřejete celá kamna, která pak po vyhasnutí vrací naakumulované teplo ve formě mírného sálavého tepla po dobu více něž 10 hodin. Okamžitý výkon je tak dostatečně nízký, abyste i v dobře izolovaných domech nepřetápěli interiér.

Bezstarostná instalace

Skleněná krbová kamna Fynn Xtra jsou sama o sobě dost těžká. Netrapte se obavami, jak kamna dostanete domů a kdo vám je připojí na komín. Svěřte instalaci odborníkům a kupte si kamna u nás. Dopředu si zaměříme místo, ověříme si, že kamna u vás budou fungovat a po schválení cenové nabídky vám kamna přivezeme a připojíme na komín. Sedněte si do křesla a užívejte si jen dlouhého příjemného tepla a krásy mihotavého plamene. Více informací o možné montáži najdete ZDE.

Skleněná krbová kamna nabízíme také podle výkonu:

Skleněná krbová kamna 6 kW

FynnXtra 28
Doprava zdarma Možná realizace
166 404 Kč / ks

FYNN XTRA - jemné křivky, oblé tvary, neuvěřitelná elegance. Akumulační krbová kamna s technologií XTRA pro zachycení tepla až na 12 hodin. Tento model je osazen nad a pod...

680
1 položek celkem