RH 43 - patentovaná krbová kamna od NESTOR MARTIN. Tento model má dominantní prosklení na výšku a dvířka v tmavě šedé barvě grafitu.

Vyprodáno
Značka: Nestor Martin
50 693 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna nejvyšší kvality
Hmotnost: 180 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 8 kW
Průměr hrdla: Ø 180 mm
Externí přívod vzduchu: Ne
RH43 graphite white
Doprava zdarma Možná realizace

Krbová kamna Nestor Martin RH 43 nabízejí výhodu snadné obsluhy s dominantním vysokým dvojitým prosklením zajišťujícím blízký kontakt s ohněm. Patentovaný Woodbox systém předehřívá spalovací vzduch na teplotu vyšší než 200°C a předává ho pomalu a rovnoměrně ohni, přičemž vznikají pozoruhodné efekty spalování (zplynování), od divoce planoucího ohně po pomalejší vícebarevné plameny. Krbová kamna Nestor Martin mohou na nízký stupeň topit bez přikládání až 10 hodin.

RH model přináší oheň svými odvážnými proporcemi blíže k vám. Jeho ocelový korpus zdánlivě mizí za dominantním sklem, které umožňuje krásný pohled na plameny. Svou přirozenou jednoduchostí dává prostě přednost ohni. Kamna Nestor Martin RH jsou obložena těžkou, laserem řezanou ocelí. Po falcování je ocel zcelena svářecím robotem. Konstrukci jsme optimalizovali s důrazem na detail zpracování – jemné rovné hrany s mírným zaoblením.

Technika:

  • Krbová kamna Nestor Martin RH na štípané dřevo a brikety s výkonem 8 a 10 kW.
  • Patentovaný systém Woodbox pro ovládání přívodu vzduchu se stará o čisté spalování.

Všechny skladové modely byly vyrobeny v Belgii za přísného kvalitativního dohledu. Kamna nelze připojit na externí vzduch, pro hoření používají vzduch z místnosti instalace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: