R 43 - patentovaná krbová kamna od NESTOR MARTIN. Tento model má dominantní prosklení na šířku a dvířka v tmavě šedé barvě grafitu.

Skladem (1 ks)
Značka: Nestor Martin
42 754,14 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
Hmotnost: 155 kg
Typ: Horkovzdušná
Výkon: 2,5 - 14 kW
Průměr hrdla: Ø 180 mm
Externí přívod vzduchu: Ne
R43 white
Tip Doprava zdarma

Krbová kamna Nestor Martin R 43 nabízejí výhodu snadné obsluhy s dominantním širokým dvojitým prosklením zajišťujícím blízký kontakt s ohněm. Patentovaný Woodbox systém předehřívá spalovací vzduch na teplotu vyšší než 200°C a předává ho pomalu a rovnoměrně ohni, přičemž vznikají pozoruhodné efekty spalování (zplynování), od divoce planoucího ohně po pomalejší vícebarevné plameny. Krbová kamna Nestor Martin mohou na nízký stupeň topit bez přikládání až 10 hodin.

R model přináší oheň svými odvážnými proporcemi blíže k vám. Jeho ocelový korpus zdánlivě mizí za dominantním sklem, které umožňuje krásný pohled na plameny. Svou přirozenou jednoduchostí dává prostě přednost ohni. Kamna Nestor Martin R jsou obložena těžkou, laserem řezanou ocelí. Po falcování je ocel zcelena svářecím robotem. Konstrukci jsme optimalizovali s důrazem na detail zpracování – jemné rovné hrany s mírným zaoblením.

Technika:

  • Krbová kamna Nestor Martin R na štípané dřevo a brikety s výkonem 8 a 10 kW.
  • Patentovaný systém Woodbox pro ovládání přívodu vzduchu se stará o čisté spalování.

Všechny skladové modely byly vyrobeny v Belgii za přísného kvalitativního dohledu. Kamna nelze připojit na externí vzduch, pro hoření používají vzduch z místnosti instalace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: