Ofyr Mise en place Corten PRO 135 - TeakWood

MP-135-PRO-TW Mise en Place pracovní stůl na kolečkách, šířka 135cm, výška 88cm, materiál Corten, s prostorem pro dřevo, teaková pracovní deska 135x65cm s přihrádkou na bylinky a náčiní.

Ideální mobilní společník pro modely OFYR Classic či Classic PRO.

Na objednání
Značka: Ofyr
78 689,93 Kč / ks
Kategorie: Zahradní grily
Hmotnost: 139 kg

OFYR Mise en Place je k dispozici ve dvou velikostních praktických provedeních a skládá se z masivní dřevěné pracovní desky, praktické přihrádky na kuchyňské náčiní a umožňuje skladovat dřevo pod pracovní deskou. Vyroben z robustní cortenové oceli odolné povětrnostním vlivům je ideálním společníkem pro modely OFYR Classic. Je pohyblivý na kolečkách a snadno ho můžete přemístit na aktuálně požadované místo.

Klasický OFYR se hodí všude. Je stvořen jako socha, která ozdobí každou část vaší zahrady. Bezúdržbové ohniště bez pohyblivých dílů, jehož účelem je kromě přípravy pokrmů hlavně místo pro setkávání lidí. Tento mobilní pracovní stůl MISE EN PLACE je ideální společník OFYRU, který vám usnadní přípravu pokrmů a ještě poslouží jako zásobárna paliva, čerstvých bylinek a nezbytného náčiní. Bezúdržbový povrch pracovního stolu nevyžaduje během celého roku vaší pozornost a vy můžete opravdu věnovat svůj čas jen vašim blízkým a přátelům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: