Ofyr classic s úložným prostorem PRO černý 100

OCSB-100-PRO Výška ohniště 100cm, šířka plotny 100cm, materiál černá lakovaná ocel, s prostorem pro dřevo, na kolečkách.

Zahradní ohniště OFYR Classic Storage Black PRO má všechny vlastnosti, které má OFYR Classic Storage, ale navíc je vybavené rukojetí a kolečky, takže je mnohem praktičtější. Snadno tak můžete měnit polohu varné jednotky.

Na objednání
Značka: Ofyr
73 090 Kč / ks
Kategorie: Zahradní grily

Zahradní ohniště OFYR Classic Storage Black PRO má všechny vlastnosti, které má OFYR Classic Storage, ale navíc je vybavené rukojetí a kolečky, takže je mnohem praktičtější. Snadno tak můžete měnit polohu varné jednotky. Rukojeť je vyrobena z týkového dřeva, proto doporučujeme jednotku OFYR Classic Storage PRO skladovat uvnitř nebo v zastřešených prostorách. Je k dispozici ve velikosti 100 cm.

OFYR PROPOJUJE

Od samého začátku jsme my lidé společenští tvorové. Naši předkové sedávali kolem ohně, na kterém vařili, a vyprávěli si příběhy. Dnes existuje bezpočet možností komunikace: běžně u sebe máme zařízení, která nám umožňují psát lidem kdekoli na světě nebo s nimi mluvit. Ale kdy se cítíme vzájemně opravdu propojeni? Obvykle k tomu dochází v souvislosti s jídlem, pitím a ohněm.

OFYR je navržen pro tyto chvíle propojení. Za vytvořením OFYR byla na počátku touha zakladatele přeměnit venkovní vaření ze samotářské činnosti na činnost, na které se podílí více lidí. Koncept byl poprvé představen v Nizozemsku v roce 2015 a nyní se prodává ve více než 80 zemích. S podporou týmu návrhářů zakladatel přidal k sortimentu řadu outdoorového nábytku, nádobí a špičkového příslušenství, takže OFYR už není jen produkt, ale kompletní outdoorový koncept.

JEDINEČNÁ UNIVERZÁLNOST OFYRU

Co vyvolává zájem o koncept OFYR? Připisujeme to jeho jedinečné jednoduchosti, multifunkčnosti a nádhernému designu, které dohromady vytváří kompletně nový způsob venkovního vaření a zábavy. Multifunkčnost OFYRU se projevuje ve všech těch nejrůznějších receptech, které můžete připravovat. Ve Španělsku se OFYR používá k přípravě velké pánve s vynikající paellou. Ve Švýcarsku se milovníci sněhu po celodenním lyžování sejdou u sklenice glühwein neboli svařáku. OFYR se hodí všude a spojuje všechny kolem ohně během všech čtyř ročních dob.

OFYR NA AKCÍCH

A OFYR si zamilují nejen obdivovatelé skvělého designu a jídla. Profesionální kuchaři milují jeho univerzálnost pro event catering a kuchařské předváděcí akce. OFYR se často vyskytuje na akcích, od malých setkání po velké akce, jako je Tomorrowland a Parookaville. Restaurace a hotely používají vařicí jednotky OFYR k proměně svých venkovních prostor a nabízejí zákazníkům jedinečné gastronomické zážitky.

To je ale jen začátek. Tým nadále produktovou řadu s vášní a nadšením vyvíjí a pokračuje tak v tradici praktikované po tisíciletí v různých kulturách po celém světě – sdílení jídla a příběhů u ohně. S našimi klienty a partnery budujeme silnější vztahy, abychom společně mohli vytvářet vaše krásné chvíle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: