Krbová kamna Nestor Martin

Krbová kamna Nestor Martin nabízejí výhodu snadné obsluhy a vykazují vysokou energetickou účinnost. Patentovaný Woodbox systém předehřívá spalovací vzduch na teplotu vyšší než 200°C a předává ho pomalu a rovnoměrně ohni, přičemž vznikají pozoruhodné efekty spalování (zplynování), od divoce planoucího ohně po pomalejší vícebarevné plameny.

V současnosti prodáváme naše zásoby z originální belgické produkce z továrny v Couvinu (založena r.1923), kde probíhala kompletní výroba včetně lití do roku 2017. Pro tato kamna z belgické produkce zajišťujeme i nadále kompletní servis. Všechna krbová kamna Nestor Martin, co nabízíme, mají masivní litinovou vyzdívku a litinové spalovací hrdlo, těsný 4mm ocelový korpus a vnější plášť. Pohyblivý rošt a oddělený popelník umožňují dlouhodobý provoz a lze spalovat kromě dřeva i hnědouhelné brikety.

Nelíbily se vám žádná kamna značky Nestor Martin? Zkuste se podívat na naše další značky: AustroflammLeda, Charnwood, nebo Romotop.

RH43 graphite white
Doprava zdarma Možná realizace
RH 43
Vyprodáno
50 693 Kč / ks

RH 43 - patentovaná krbová kamna od NESTOR MARTIN. Tento model má dominantní prosklení na výšku a dvířka v tmavě šedé barvě grafitu.

NRH43
1 položek celkem